Wpis z mikrobloga

#rimworld

Jest taki mój ulubiony mod, rimhammer 40k, co dodaje tak z 50% zawartości (co i tak jest w wuj dużo) tego co gameworkshop natworzył. I śledzę ten mod prawie od samego początku, z epizodem jak wchodziłem kilka razy dziennie popatrzeć czy pojawiły się jakieś nowe screeny, arty czy changelogi.

Założyciel stronki ostatnią wersję wydał rok temu, po czym obiecywał że ohoho nadchodzi dużo nowości uzbrójcie się w cierpliwość. Po czym porzucił projekt na rzecz Rimworld Halo. Po czym na Rimworld Stargate.
Po czym na Rimworld Starcraft.
Rimworld Star-trek.
Rimworld Fallout.
Rimworld Morrowind.
Rimworld Dungeons and Dragons
RIMWORLD ANIME ONE PIECE.
RIMWORLD DOCTOR WHO
RIMWORLD #!$%@? POKEMON
Kilka mniejszych modzików w międzyczasie

Wszystko byle by nie rozwijać tego co dało mu 80% popularności
  • 7
@Thirteenxiii: na szybciutko, daje SM, SoB, Eldarów, AM, Orków, Tau i Nekronów jako Alien Races, więc wygląd + cechy, po trzy frakcje kolorystyczne do każdej, do tego tona strojów i pancerzy, dedykowane uzbrojenie i drzewka badań. Genoziarna jako ~30 implantów też tam widziałem.

@MajoZZ: bardzo prawdopodobne że GW ich pogoniło
https://discord.com/channels/489940722452267019/489942678956408833
jak nie działa (nie jestem into discordy) to szukać Outpost 21
@HetmanPolnyKoronny: ale mnie #!$%@? ta zachłanność twórców pewnych uniwersów. Ktoś se zrobił moda do innej gry nawet nie podobnej do ich który tylko nawiązuje ale #!$%@? od razu groźba pozwem jak nie dasz pieniążków albo nie usuniesz.