Wpis z mikrobloga

@Anthermil mirek, nic dodać nic ująć. Tym bardziej że trzaskowski nawet nie będzie w stanie żadnej ustawy o gejach przepchnąć.
Raz jeszcze:
Gdy głosowało się na bosaka, niezaglosowanie teraz za trzaskowskim nie ma żadnego RACJONALNEGO uzasadnienia.
@laphroig zależy z jakich przyczyn. Jak jesteś leniem i Ci się nie chcę, to jesteś leniem a nie debilem. Jak jakoś to uzasadniasz - to przykro mi... Bo niezaglosowanie za trzaskowskim nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia.
@Bumelante jeśli pis rządzi źle, to nie widzisz zalet takiego klinczu, uniemożliwienia mu złego rządzenia i przynajmniej na jakiś czas zachowania status quo? To przecież oczywiste.

No chyba, że uważasz, że pis nie rządzi źle. To nie mamy o czym rozmawiać.
@oslet: a później, cyk, w parlamentarnych okazuje się, że PO w koalicji z kimś tam jeszcze ma większość i dodatkowo swojego prezydenta i mamy znów nieciekawy scenariusz tylko z drugiej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tomekb1999 ale to nie daje mandatu do rządzenia i posiadania swojego premiera i rządu. Poza tym taka sytuacja z, rozbiciem większości jest możliwa bez względu na to kto jest prezydentem i jak widać do niej nie doszło. Pis ma bezpieczną większość, nawet jak się Gowin obrazi to jeszcze nie przesądza o niczym. Poza tym jak masz do wyboru:
1. Z GÓRY WIADOMO ŻE DUPA
vs
2. KLINCZ lub ewentualne mało prawdopodobna DUPA
@oslet: rządzi źle, ale takie dryfowanie miałoby być lepszym scenariuszem? Chyba że uważasz status quo za korzystny dla nas, dla Polski. To nie mamy o czym rozmawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bumelante czyli jak Ci srają na głowę to wolisz żeby srano dalej niż żeby przestano. Sytuacja jest taka, że z gówna Cie nikt nie wyciągnie, ale przynajmniej nowe pokłady gówna mogą przestać lecieć. Ale Ty chcesz żeby leciały. OK. Nawet nie pytam czy masz jakieś racjonalne uzasadnienie, chyba nie chcę wiedzieć.