Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że więcej jest głosów ludzi, że nie zagłosują na Trzaskowskiego niż tych, że nie zagłosują na Dudę? Nie wspominam nawet o wyborcach Konfederacji, bo tych oczywiście jest multum i tego się spodziewałem, ale też Hołowni czy Lewicy, co jest dla mnie szokiem.

Wnioski są dwa. Po pierwsze najwidoczniej rzeczywiście dla ludzi te rządy PiS nie są takie złe, żeby potrzebowali pilnie zmiany. 2) beka, że większy sceptycyzm jest wobec gościa, który się nie zdążył realnie wykazać, gdy jego konkurent to (IMO) prawdziwy szkodnik i długopis. Boli wiedza polityczna ludzi - zwłaszcza na tematy ustrojowe, bo wiadomo, że gospodarcze kwestie każdy cep jako tako liznął. Niestety - przygłupy nam wybiorą władzę i czuję, że to będzie Duda.
#wybory #4konserwy #neuropa #konfederacja #lewica
  • 16
@rorf46: Jak mam do wyboru kato-kaczyzm, gdzie demokracja nie do końca jest szanowana, ale przynajmniej jestesmy w unii, i mamy jako takie dobre relacje z USA, a rząd nie zapomina o najbiedniejszych obywatelach, niż zwyczajnych faszystów. To nie Duda chce nam zrobić drugą Białoruś, tylko właśnie Bosak i jego świta
@rorf46: Środowisko internetowe jest skrajnie różne od naturalnego. W internecie bardzo często aktywnie udzielają się ludzie o bardzo radykalnych poglądach - bo ci o umiarkowanych poglądach często mają mniejszą potrzebę dzielenia się swoimi poglądami.
Im ktoś jest bardziej skrajny w poglądach, tym bardziej hałaśliwy i afiszujący się.
Umiarkowani wyborcy Konfy pewnie w większości nie piszą na forach ani na grupach FB tego ugrupowania.
Z sondaży wynika natomiast, że około połowa wyborców
@rorf46 widać zapomniałeś co odwalało PO. I to, że Czosnek jeszcze nie miał wtedy stołka nic nie zmienia. Złodziejem staje się raz i jest nim do końca życia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DizzyEgg: Duda nic nam nie zrobi, bo on tylko podpisuje, więc tutaj masz rację.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeśli zaś chodzi o Bosaka, to jak ma niby zrobić druga Białoruś jak nikt mu się nie dał wykazać? Wszyscy #!$%@? tacy specjaliści od wszystkiego, a nadal wybierają tych samych jegomości którzy powoli do tej Białorusi doprowadzą xD
@rorf46: Część to płatne trolle. Poszła akcja po całym internecie i wypisują, że głosowali na kandydatów opozycyjnych, ale na Trzaskowskiego na pewno nie. Obliczone na demobilizację elektoratów.