Wpis z mikrobloga

#wybory #bekazpisu #bekazlewactwa

Nie potrafię się określić z poglądami, jestem jakaś hybrydą lewacko-prawacką, głosowałem na Żółtka z jednego powodu - jako jedyny był otwarcie przeciw 500+ i inne plusy. To było moje kryterium, ani "wolnościowiec'' Bosak, ani Pan Kotłownia słowem się nie zająknęli żeby skończyć z rozdawnictwem.
Mamy drugą turę. Są w niej przedstawiciele 2 partii które rządzą Polską od 15 lat, wg tolerancyjnego wykopu, który starsze osoby odczłowiecza, wyszydza, co bardziej radykalni mówią o eksterminacji, powinienem zagłosować na Pana Trzaskowskiego. Tym czasem pan Trzaskowski jest również piewcą rozdawnictwa i w swoim przemówieniu mówił że na tym polu popiera PiS.
Także nie głosuję 12 lipca. Po prostu nie ma na kogo i te czcze gadanie, że hur durr przez takich jak ty jest jak jest, spływa po mnie, bo to przez was jest jak jest przez tych co głosują na Trzaskowskiego, Dude, Holownie, Bosaka, Kamysza, Biedronia... Jedyni kandydaci którzy chcieliby skończyć z patologicznymi łapówkami socjalnymi dostali w sumie 0,6 %
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@magicznyKrzysztof: Juz mniejsza z samym rozdawnictwem, ale do nieglosowania na Dude albo Trzaskowskiego jest masa innych powodow.

Ludzie ludza sie ze cos sie zmieni jezeli wybiora Trzaskowskiego, tak samo ludzili sie jak 5 lat temu wybierali Dude - mieli racje, wtedy przestano uzywac wazeliny do ruchania p0lakow, a jak wybiora Trzaskowskiego, to przynajmniej znowu beda ruchani z wazelina.

Napluc na polskie spoleczenstwo rzucajac im pod nogi 5zl, to powiedza ze deszcz
@w__w: Czy sądzisz, ze on jest tak głupi, aby mowic Polakom o takich rzeczach co by zrobil, wycofal lub nie wycofal 500+ i innych rzeczy?XD Mówienie o tym działa tylko i wyłącznie na jego niekorzysc, 500+ nie wycofają, bo aktualnie tego nie mogą zrobic, co najwyzej zmienią formę na trochę inną, a do tego i tak długa droga.
@Andreth: zdaje sobie sprawę, że kompetencje prezydenta, wbrew temu co mówią kandydaci są nikłe. Chodziło mi po prostu o poglądy panów kandydatów. Wahałem się do końca między Żółtkiem i Tanajno, ale ostatecznie padło na Żółtka. Wiem że jesteś aktywną wykopowiczką tagów politycznych, wiem że działania uliczne nie są Ci obce i chwała Ci za to, jednak walczysz o demokrację, a w demokracji wygrywa ten który więcej rozda/obieca i zobacz co nam
@magicznyKrzysztof: W tej chwili liczy się ocalenie resztek pluralizmu politycznego i kontroli nad procesem ustawodawczym. Polska kroczy drogą węgierską. Jedyne, co pozostało poza całkowitą kontrolą PiS, to właściwie samorządy (już zarzynane finansowo), resztki demokratycznego procesu wyborczego, no i media. Ja chcę na prezydenta człowieka, który zatrzyma PiS, gdy będzie to #!$%@?ł. Reszta, to didaskalia.