Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu marzy mi sie Słowacja, wydaje się to pięknym kraj by zamieszkać na stałe, kultura podobna, język też, euro mają, żyje się podobnie jak w Polsce, do kraju blisko, no sam superlatywy, prawda jest taka, że mnie w tym syfie nic nie trzyma więc jakby to miało wszystko pieprznac zawsze mogę wyjechać i mieć w dupie ten chlew obsrany gownem, niech ten ciemnogród potem utrzyma cały socjal i gospodarkę jak normalni ludzie nie będą widzieli już całkowicie żądnych perspektyw w tym kraju, ale i tak będą mówili tak jak za komuny, że za Gierka było dobrze, tępy naród ¯\_(ツ)_/¯
#wybory
  • 9
  • Odpowiedz
@ziuta052: Mnie tam Słowacja zadziwiała z tego powodu, że po rozpadzie Czechosłowacji ten kraj uwazany za biedny bez Czechów poradził sobie wystarczająco by nawet to Euro przyjąć a u nas debile nic z tym nie robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Chlebek_Pyszny Holandia/Niemcy na zarobek a potem jakieś państwo i sama jego stolica gdzie żyje się po prostu dobrze, bo reszta nieważna. Kazachstan i Astana będzie here kiedyś, może. Mógłbym ci rozpisać od #!$%@? za i przeciw, jeśli jesteś ciekawy xD
  • Odpowiedz