Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Z czego wynika zamiłowanie rolników do PiSu? Z zaściankowych poglądów popularnych na wsi? Oni grają na złą Unię a przecież to jest żyla złota dla rolników
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KochanekAdmina: Podstawowe wykształcenie to swoją drogą ale Ci z większym areałem głupi nie są i bardzo dobrze potrafią dbać o swoje interesy (wszelkie dopłaty, dotacje). Ale to grupa jednak żyjąca trochę w innych realiach, na innych zasadach prowadząca działalność niż typowy przedsiębiorca który może dużo bardziej dostać po dupie
@Politiker: to jest tak oczywisty model klientelski, że aż oczy bolą. PIS karmi swój elektorat pieniędzmi drugiej części spolaryzowanego przez siebie społeczeństwa. Za każdym razem gdy spada im poparcie właczają w ten system kolejną grupę. Najpierw byli to tylko rodzice 2 dzieci, potem nawet 1 dziecka, potem emeryci którzy dostali 13, potem młodzi do 26 zwolnienie z PIT (chyba niewypał), górnicy. Mądry wie że takie rozdawnictwo doprowadzi do zapaści gospodarczej, głupi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@haammhalabali: #!$%@? wi
@KochanekAdmina: rolnicy to najbardziej obludna i tepa grupa. ( tu dodam ze ogarniety typ ze powiedzmy 100 hektarami nie zaglosuje na nich) Ten prezydent i rząd powinien miec najnizsza grupe poparcia. Duda i pis powinni wyleciec z piedestalu za m.in:
- asf i brak kompleksowego zwalczania
- susze i powodzie. A raczej jak sobie nie rzad nie radzi z nimi + oplata za uzycie wody glebinowej
-
moim zdaniem więcej osób z konfy zagłosuje na Trzaskowskiego. Obstawiam, że elektorat Korwina na Rafała, a Ruchu Narodowego na Andrzeja. Myślę, że stosunek wyniesie 3:1 lub 2:1.


@h3lloya: Zakładasz, że cały elektorat Korwina głosował na Bosaka
@farbenka: ja napisałem tylko, że Duda miał większe poparcie u kobiet niż u mężczyzn.
Nie było wyszczególnienia na matki/panny/bezdzietne.
Nawet gdybys należała do którejś z poprzednio wymienionych grup, w dalszym ciągu mogłabyś głosować na kogoś innego- żadna z grup nie miała 100%.