Wpis z mikrobloga

Nastolatki z Twittera mnie bawią

Jakbyś powiedział człowiekowi z tamtych lat, że w 2020 faszystą będzie ktoś kto nie popiera aborcji i małżeństw homo, a nie tego kto ma w programie segregację rasową, socjalizm i dyktaturę to by cię wyśmiał a na koniec opluł. Używanie slowa faszyzm w określeniu Bosaka to pogarda dla ludzi walczących z prawdziwym faszyzmem

#konfederacja #polityka #bekazlewactwa
tymirka - Nastolatki z Twittera mnie bawią 

Jakbyś powiedział człowiekowi z tamtych ...

źródło: comment_1593388318UjNuPzNXFuKjnXlPdqnVCV.jpg

Pobierz
  • 32
@Damianooo_421: Ja strasznie hejtowałem Krzysia, wręcz go nienawidziłem ale przez kampanię zacząłem tolerować i nawet często staję w jego obronie, no ale mojego głosu nie dostanie nigdy. Oby za 5 lat był to ktoś z wolnościowców.
@tymirka: Po co ma postulować segregację rasową skoro niemal wszyscy w Polsce są biali? W każdym razie narodowcy pisali kiedyś, że Murzyn nie może być Polakiem. Oprócz tego Bosak straszy ludzi imigrantami z krajów muzułmańskich i z Afryki. Co do związków to państwo powinno być przyjazne wobec wszystkich obywateli i polityk nie powinien ograniczać innym wolności z powodu swoich osobistych przekonań (co nie oznacza, że musi mówić, iż coś jest dobre
Jakbyś powiedział człowiekowi z tamtych lat, że w 2020 faszystą będzie ktoś kto nie popiera aborcji i małżeństw homo, a nie tego kto ma w programie segregację rasową, socjalizm i dyktaturę to by cię wyśmiał a na koniec opluł. Używanie slowa faszyzm w określeniu Bosaka to pogarda dla ludzi walczących z prawdziwym faszyzmem


@tymirka: Ale Bosakowi z testu wyszlo ze jest faszystą. Wiem wiem, powiecie że jak to publikował to wrzucił
@tymirka: jak się przeczyta Nowy Porządek Bosaka, Program Ruchu Narodowego też przez niego napisany i dorzuci zeszłoroczną Piątke Konfederacji, to zaczyna to pachnieć jakimś dziwnym katolickim faszyzmem. Do tego Bosak jest bardzo konsekwentny i stanowczy w sprawach światopoglądowych, a w kwestiach gospodarki już mniej, np raz popiera 500+ a raz nie, to samo z nacjonalizacją banków itd
czyli jeżeli Ty nie uważasz siebie za faszystę to jest to dowod na to że jesteś faszystą? XD


@Usmiech_Niebios: Napisałem czemu uważam Bosaka za faszystę, ponieważ tak diagnozują go testy. Umiejętność czytania zanika i stąd takie wyniki populistów z PiS-Konfederacji