Wpis z mikrobloga

trolle sokzburaka na wykopie: DUDA WYGRAŁ przez tych bez wykształcenia! Licencjat i magisterskie popierają czajkoskiego xD

Wy jesteście idiotami? osoby tylko po podstawówce to najcześciej handlarze, małe biznesiki, konkretne zawody typu lakiernik itd. Takie osoby często zatrudniają sobie do pomocy takiego platformerskiego lemminga za najniższą krajową "po wyższych gównostudiach" XDDDDDDDDDDDD

#wybory #polityka #neuropa
  • 13
@ekjrwhrkjew: @Herubin: @brednyk: @Romeqq87: @eclypse:

Mordeczki zostawiając politykę z boku-
Na serio ktoś z Was uważa, że wyższe wykształcenie w Polsce jest wyznacznikiem czegokolwiek poza straconymi 3/5 latami życia?
90% osób z wyższym wykształceniem MENTALNIE I POZIOMEM WIEDZY nie odbiega od ludzi po podstawówce/szkole średniej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
@MojszeZimmerman: ja tak nie uważam, co więcej teraz coraz więcej powstaje kierunków i wydziałów Wyższej Szkoły Robienia Gówna i Mnicure. Wyższe wykształcenie powinno mieć maksymalnie 10% społeczeństwa, elita, A nie przeciętna karyna po kulturystyce czy innej europeistyce szczyci się papierkiem.
@MojszeZimmerman: Ty znasz więcej niż 10 osób? Różnica jest gigantyczna. Osoba po maturze/studiach nie łyknie prymitywnej papki TVP, która żeruje właśnie na mniej wykształconych, którzy traktują ją jako wyrocznię i okno na świat. Alba taka widownia paradokumentów myślisz że jest zróżnicowana? Nie znam osoby rozsądnej osoby która ogląda to z innego powodu niż dla beki. Stosunek do kościoła też rozkłada się poziomem wykształcenia. Im gorsze wykształcenie tym większa szansa, że taka
Wyższe wykształcenie powinno mieć maksymalnie 10% społeczeństwa, elita,


@brednyk: Stwórzmy elitę, która będzie zarządzać bezładną masą bez przekonań. Co może pójść nie tak. Zawsze mnie śmieszy przy takich postulatach, że piszący pewnie myślą że to oni będą w tej elicie (no bo na pewno nie zabetonują dostępu do niej Ci którzy będą ją tworzyć, na bank).
@Romeqq87: nie w tym rzecz, ja nie muszę być w tej elicie. Chodzi o to by studia coś znaczyły i byli to inżynierowie, lekarze, prawnicy czy nawet psycholodzy a nie ludzie po zarządzaniu, europeistyce, filologii czy kulturoznawstwie. Wiele zawodów można wykonywać po szkole średniej z kursami jak przedszkolanka czy farmaceuta w aptece, ale dziwnym trapem wiąże się ludzi studiami? Wiesz po co? Żeby ci ludzie nie mieli tak łatwo by zmienić
Żeby ci ludzie nie mieli tak łatwo by zmienić branżę. A wiadomo, że jak Państwo trzyma takiego człowieka pod butem to będzie bardziej pokorny.


@brednyk: Ograniczenie liczby studiujących, zgoda, ale cięcie do wybranych "elit" to powrót do PRL, gdzie zawodów uczono się głównie w branżowych zawodówkach/technikach, a studia były dla nielicznych. Dziś jest to ten elektorat 50+. A z przebranżowieniem po studiach nie ma wielkiego problemu, zwłaszcza, że to usługi są
@Romeqq87: I ja nic o polityce nie wspomniałem, stwierdziłem tylko fakt dotyczący polskich studiów, wykształcenia i życiowej wiedzy jaki dają, oraz poziomu inteligencji jaki trzeba mieć żeby takie studia skończyć. Wdawanie się w dyskusję wyborcy której piti są większymi debilami uważam za bezsensowną, każdy ma swoje mniej lub bardziej uargumentowane poglądy I na tym polega demokracja w dupę jego mać xD uważam że tegoroczne Kampania Wyborcza była najbardziej żenująca w historii.