Wpis z mikrobloga

Ale wy macie w ogóle jakieś argumenty poza tym gadaniem ze długopis itd? Komorowski czy Kwaśniewski też nic nie wetowali i nawet nie myślcie ze trzaskowski by zawetował cokolwiek gdyby partia rządca byla platforma, ile wy macie lat #!$%@?? Szczekacie najgłośniej ale nie macie nic na poparcie tych słów poza uuuu długopis, prawda jest taka ze juz lepiej zostawić obecnego prezydenta, ten przynajmniej będzie mogl byc ciut bardziej niezależny bo i tak
@Tester_jakosci #!$%@? typie a ty ile masz lat? xDDD jeżeli nie potrafisz dostrzec tego, że dalsze samodzielne rządy pisowcow domkną system autorytarny w Polsce i #!$%@? se będziesz mógł zagłosować za 3 lata, to sam jesteś całkowitym politycznym ignorantem i nie masz w ogóle o czym mówisz xd trzeba być w #!$%@? naiwnym albo zwyczajnie ślepym żeby nie widzieć dokąd zmierza pis, czyli do autorytarnego państwa na wzór węgierski, ale z ich
@Dpdp: Samodzielnej może nie, ale zawsze można zrobić koalicje z PSLem jesli ten jeszcze nie umrze albo inna gownopartia. Wole nie ryzykowac. Zreszta zobaczymy jeszcze co Holownia zrobi przez najblizsze 3 lata, czy bedzie z tego cos ciekawego czy drugi kukiz
@Tester_jakosci: wpis zacny,a w komentarzach pierdy ludzi którzy nie mają pojęcia zielonego jak działa polityka popisu w tym kraju XD
Trzask zatrzyma KaczyńskiegoXD większej bzdury nie mogli wymyślić gimby w wypoku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tester_jakosci: ale co może zrobić Trzaskowski bez sejmu? Sejm ma tu możliwość ustawodawczą, a tu większość ma PiS. Wybór Trzaskowskiego to blokada idiotycznych ustaw PiSu (np. przepisy nie mające nic wspólnego z walczeniem z epidemią, schowane w kolejne wersje tarczy antykryzysowej). Sam Trzaskowski gówno może poza prezentowaniem się 3 razy lepiej niż Duda i okazjonalnym zaproponowaniem projektu ustawy którą sejm od razu odrzuci.
@Tester_jakosci: Czaskowski musi wygrać po to żeby w tarczy 5.0 PiS nie przepchnął totalnego państwa policyjnego za jakąkolwiek krytykę ich działań pod płaszczykiem walki z nieistniejąca epidemią oraz katastru który popchnie miliony ludzi do bankructwa i wyśle ich na sznur który sami sobie założą. Tyle że to znowu #teatrdlagojow (choć bardziej poprawnie by było #cyrknakolkach) i g* to da, nie wierzę mu bo to banda z układu z Magdalenki która
W jaki sposob glosujac na Trzaskowskiego przywracasz wladze PO? Jedyne co robisz, to zatrzymujesz wariactwa Kaczynskiego.


@miki4ever: Implikacja, że ci sami którzy głosują teraz na Trzaskowskiego, nie pójdą na wyborach partyjnych głosować na PO, oddając tym samym całą władzę w ręce jednej partii, przed czym teraz tak bardzo płaczą. XDDDD
@somskia pytanie czy nie będzie wetowal wszystkiego jak leci, niezależnie czy ustawa jest dobra czy zla. A można tak domniemywać po tym co odwala grodzki w senacie.

O ile bedzie scenariusz o ktorym ty mowisz, faktycznie byloby fajnie.
Jesli bedzie tak jak ja mowie, bedziemy mieli co najmniej 3 lata paralizu panstwa i stagnacji.

Ktory scenariusz jest bardziej prawdopodobny, odpowiedz sobie uczciwie?
@Hatespinner: przynajmniej będą normalne wybory. Pawłowicz już zapowiedziała zmianę przepisów wyborczych w najbliższym czasie.

Wydaje mi się tez, ze to co będzie są 3 lata jest mniej istotne niż to co sie będzie dziać teraz.
Wydaje mi się tez, ze to co będzie są 3 lata jest mniej istotne niż to co sie będzie dziać teraz.


@miki4ever: Takie właśnie myślenie prowadziło was przez ostatnie 20-30 lat do gówna jakie macie teraz. Zasługujecie, żeby PiS rządził jeszcze przez następne 50, może wtedy się nauczycie.
@Tester_jakosci:

czy Kwaśniewski też nic nie wetowali i nawet


Chyba masz coś z głową. Kwachu w zgodzie z konstytucją wetował nawet ustawy, które wychodziły z jego partii. Jeśli nie masz o czymś pojęcia i myślisz, że to tylko i wyłącznie pijaczyna to zamilcz.
Czyli lepiej głosować w 2 turze na Dudę


@miki4ever: Wiedziałem, że poleci debilny argument nie mający związku z tematem. Nie ma potrzeby już dalej dyskutować, bo już wiem co napiszesz zanim sam to zrobisz. Wracaj do polskiego kołchozu, zasługujesz na to co tam jest.
@miki4ever: Jak dla mnie to można tam nawet nasrać. Chociaż może jak PiS wprowadził by dyktaturę, to wpadło by jakieś normalne państwo zbombardować to bagno i założyć na zgliszczach coś co nie było by takim Lemingostanem.