Wpis z mikrobloga

Mirasy piszę bo potrzebuję porady. Obecnie jestem mid programistą ale za miesiąc zaczynam pracę jako SENIOR developer w znanym korpo. Stwierdziłem, że na takim stanowisku już nie wypada się wozić Skodą Octavią i szukam nowego samochodu. Co polecacie wziąć w leasing tak do 200k żeby nie było przypału jak podjadę pod biuro?

#programista15k #programowanie #naukaprogramowania #pracait #zarobki #carboners #samochody #otomoto
Pobierz
źródło: comment_1593417360cFRUrp1TK2QjN4RcV9fRbX.jpg
  • 20
@Scaab: Na serio chcesz tyle wydawać na auto. Jak Ci nie dają służbowego to u mnie zasada jest prosta. Jazdziesz najtańszym jakim wypada Ci jeździć. Zresztą przejdź się po parkingu w tej firmie i oceń.
@wujo17: Tak można do tago podchodzić w zwykłej pracy. W korporacjach na wyższych stanowiskach oprócz kompetencji ważny też jest wygląd. Ubiór, dodatki, auto a to dlatego że ułatwiają one pracę. Ludzie dobrze się prezentujący są lepie oceniani przez co łatwiej się im pracuje.
@Glutt:

W korporacjach na wyższych stanowiskach


Może na jakiś stanowiskach kierowniczych trochę tak. Ale OP pisał o Senior Developerze, toż to przecież zwykły trybik w machinie. Wiem, bo sam pracuję na takim stanowisku. Jeżdżę 10 letnim autem i nie mam zamiaru na razie zmieniać bo spełnia w pełni moje potrzeby. A że kumple z pracy mają lepsze auta? Ich wybór, ja mam inne priorytety.
@wujo17: Ja prywatnie mam pełnoletnie auto. A między innymi zarządzam flotą samochodową. Prywatnie liczy się dla mnie niezawodność a fajnymi autami to sobie za darmo w pracy pojeżdżę.