Wpis z mikrobloga

Mało co mnie tak #!$%@? jak twitterowy ból dupska o wynik Bosaka, mimo że sam na niego nie głosowałem i bliżej mi do lewaka. Nic dziwnego, że w tym kraju jest #!$%@?, kiedy ludziom bardziej przeszkadza to, że opozycyjny kandydat miał lepszy wynik od innego opozycyjnego kandydata o odmiennych poglądach, podczas gdy Duda nadal ma ponad 40% xD Zamiast dojść do wniosku, że Biedroń ma #!$%@? wynik, bo prowadził #!$%@?ą kampanię, zwłaszcza pod względem merytorycznym, to będą dalej biadolić, że faszysta ma 7 procent, a w tym czasie Duda śmieje się i sra im na klate.
#wybory #twitter
Pobierz
źródło: comment_15934220799HtNwaA0GW56lLn1Y9vQGX.jpg
  • 20
@MemeFairy: dokładnie moje przemyślenia. Sam na niego nie głosowałem i moje poglądy są bardzo dalekie, ale taki syndrom oblężonej twierdzy jaki obserwuję na twitterowej bańce dla k-popiar to ściek najgorszy. Sprowadzają cały świat do konfliktu: stuprocentowo dobry i złożony z samej dobroci zbawiciel Biedroń vs faszysta i źródło wszelkiego zła Bosak. Uważam, że z ludźmi o każdych poglądach da się rozmawiać, bo poglądy to tylko poglądy, nieważne jakie, da się je
@MemeFairy: Tak jest się w kółko używa słowa faszystka w odniesieniu do każdego kto ma inne poglądy lub nas nie popiera. Moc słowa dawno przeminęła. Sam nie głosowałem na Bosaka choć lubię go w debatach to jego partia w mojej opinii pachnie ciemnogrodem ale nadal nazywanie go faszystką jest śmieszne. Popieram związki homo i nie widzę żadnego problemu w homo małżeństwach ale nawet przez 5 sekund nie przyszło mi do głowy
a Biedronia to nawet część ludzi o lewicowych poglądach nie głosowała. Był po prostu nijaki i dlatego ma słaby wynik.


@SpaceMonkey: No wg mnie to trudno głosować na Biedronia, jak on nawet na debacie nie był w stanie zebrać się na odwagę cywilną, by powiedzieć wprost: "tak, popieram związki homoseksualne", gdzie Witkowski go po prostu zmiażdżył... Co to za lewicowy kandydat, który wstydzi się swoich progresywnych poglądów? Bez sensu.