Wpis z mikrobloga

@entryproc: nie wiem nawe kto to, ale rzuciła mi się w oczy ta linijka

It also doesn't help that Path of Exile itself does nothing to help with harassment and stalking.

A person is allowed to add you without your agreement to their friends list and see where/what you're doing at all times in-game.

nowa definicja stalkingu xD
aaaaaaaaaaaaaaa ludzie są niemili xD kolejny post jak komuś jest źle. Nie lepiej mieć #!$%@? i se grać? xD


@entryproc: mając #!$%@? nie zdobędzie poklasku innych płatków śniegu, a tak banda pożytecznych idiotów jeszcze wypromuje jej strima.
@senkjuseba: @entryproc: Nic jej nie wypromuje. Narzeka że jej mówią żeby pokazała cycki... mądrzejsze laski nie narzekają. Ubierają bluzę z dekoltem do pępka i kasują gruby hajs z frajerów. Rzeczywistość gier jest taka że jest tam pełno dzieciaków, idiotów, przegrywów itd. może nawet więcej jak w innych dziedzinach. To się nie zmieni
Nic jej nie wypromuje


@drzuo: widziałem już podobne ściany tekstu na plebbitach z 10k upvotów, treść praktycznie ta sama, tylko gra inna. Łatwy skok na zwiększenie widowni na twitchu, wystarczy zrobić z siebie ofiarę opresyjnej społeczności gierek internetowych a rycerze przybędą.
widziałem już podobne ściany tekstu na plebbitach z 10k upvotów, treść praktycznie ta sama, tylko gra inna. Łatwy skok na zwiększenie widowni na twitchu, wystarczy zrobić z siebie ofiarę opresyjnej społeczności gierek internetowych a rycerze przybędą.


@senkjuseba: coś w tym jest