Wpis z mikrobloga

#motocykle cześć, jeżdżę póki co Kawasaki ER6F z 2006 roku. W przyszłym roku jednak prawdopodobnie zmienię na coś innego, kapkę mocniejszego bądź nowszego i tu nie mam pomysłu. Co polecacie w okolicach do ~15 tysięcy z ABS o sportowym wyglądzie z owiewkami i żeby było wygodne na trasy ~300-400 km? Istnieje coś takiego? Myślałem o FVR800 lub Triumph Sprint 1050 st ale boje się, że będą za duże i ciężkie. Z drugiej strony kusi cośpokroju 636, ale to ostre sporty bez ABS - nie dla mnie względem wygody.
  • 23
@Bachal: Mam Sprinta. Kumpel, który ma coś ok 170cm narzekał, że za ciężki dla niego przy pełnym baku. Szukaj ogłoszeń w okolicy i najlepiej na nim usiądź, kupować nie musisz ;) Jeśli jesteś z Lubelskiego to mogę dać się bujnąć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bob_the_builder: a skąd, warmińsko Mazurskie. To i tak plan na przyszły rok, w tym rok u ogarniam zwinnego er6 :P no właśnie tej wagi się boję, bo moja kawa zwinna jak marzenie, a to jednak 50 kg więcej. Ale ten monowahacz i wygląd przemawiają do mnie mocno... I ta stylistyka w numer 3,no śliczne moto. Jak tym się lata po miescie, a jak szybciej w winklach?
@Bachal: sam jeżdżę na er6 i w przyszłym sezonie przymierzam się do kilofazera ( ͡° ͜ʖ ͡°) z opini które słyszałem to mocna dość niezawodna konstrukcja, no i jest ładniejszy niż zwykły fazer. Ciekaw jestem tylko tego przeskoku z 72 na 144km
@Bachal: Bandit 1250 ABS, jeśli ma być dobre i wygodne z owiewką w tej cenie. Sprint trochę niewygodny jest, VFR to niestety dziadowski VTEC, nigdy nie wiesz czy nie padnie z byle powodu ładowanie daleko od domu.
@Bachal: 1250 to wodniak, 1200 to olejak. Wodniak trochę bardziej cywilizowany bo jest na wtryskach, ale jest 30kg cięższy niż olejak. Olejaka z ABS też znajdziesz, pancerny kawał żelastwa xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Donmenello: aż taki oldslulowy to nie jestem xd chciałbym coś w maksie 100 konnego o aparycji ścigacza a wygodzie nakeda, przy tym dobrze sie kładącego w winkle i nieciezkiego, ale takich cudów nie ma xD
@Bachal: Nie ma, sam takiego czegoś szukałem. FZ8s, FZ1s są najbliższe temu czego szukasz, mają już dobre zawieszenie USD ale nie ten budżet. FZ6 ma średnie zawieszenie do winkli i łatwo zarypać stopką centralną, znajomy z tego powodu ją wyrzucił.