Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypomnę

Prezydent Trzaskowski wręczył klucze do mieszkań komunalnych. Wśród nowych lokatorów uchodźcy z Kirgistanu


Islamska rodzina "uchodźców" z kraju islamskiego, w którym nie ma wojny, ani prześladowań muzułmanów (Islam do prawie 90% wyznawców w tym kraju) otrzymała mieszkanko w pierwszej kolejności z bardzo preferencyjnym czynszem 8 zł za m kw.

W Warszawie.

Bakhram, nie kryje dumy otwierając drzwi do swoich 86 m.kw. w Ursusie.


86 m2 xDDDDDDDD A ty polaku robaku ch*ja dostaniesz.

źródło

Palety za 1 mln zł, szkolenia dla lewicowych bojówek, tramwaje "różnorodności", karta uprawnień dla LPG, liczne dotacje dla tęczusiów.Idealny kandydat na głowę państwa, który zajmuje się wyłącznie ważnymi sprawami.

#4konserwy #bekazlewactwa #bosak #konfederacja #wybory #wyboryprezydenckie2020 #polityka
Pobierz
źródło: comment_1593444181FxRpt7PtQjMvuXmhz5KB5H.jpg
  • 11
@deafpool: przecież to PiS przyjmuje na potęgę migrantów m.in. z Indii. Więc o czym ty mówisz? A ta rodzinka wygląda na normalną, nie żadna patola, w dodatku z dzieciakami. Nie wiem czego się czepiasz. Polska się wyludnia i to jest fakt. Młodzi Polacy mają co raz wyższe wymagania finansowe - bez ludzi o mniejszych oczekiwaniach niektóre gałęzie przemysłu popadają.
@Bellie: Jakieś 95 proc. to studenci, głównie medycyny. I są na pobytach czasowych. Po skończeniu studiów wracają do siebie, a na ich miejsce przyjeżdżają nowi.
To stała taktyka takich trolli jak ty Udawanie że nie odróżnia się nielegalnych uchodźców kwotowych od legalnie przyjeżdżających tutaj na pobyt czasowy ludzi.
@Thorkill: #!$%@? od rzeczy koleś. U mnie w mieście ściągani są na magazyn, ponieważ warunki są takie, że żaden Polak pracować w nich nie chce i tylko biedny Hindus, nieobeznany z prawem się na coś takiego godzi.
@Thorkill: możesz sobie spojrzeć na statystyki imigrantów oficjalne, niestety tam wymieniają tylko kilka głównych krajów, a resztę zlewają w całość, ale np. z Indii 1500 osób w Małopolsce:

https://migracje.gov.pl/statystyki/zakres/polska/typ/dokumenty/widok/mapa/rok/2020/?x=-0.7053&y=1.0985&level=2.51147

Twierdzenie, że to wszystko lekarze jest niepoważne. Zamów sobie uber eats w Krakowie i zobaczysz kto ci jedzenie przywiezie.
Twierdzenie, że to wszystko lekarze jest niepoważne.


@Bellie: W przypadku hindusów tak nie twierdze. Ale jestem pewien że 90 proc. tych z Małopolski jest na pobycie czasowym. Po roku jeżdzenia na uberze, czy pracy na magazynie wrócą do siebie, a na ich miejsce przyjadą nowi.