Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Właśnie obejrzałem gameplay z #cyberpunk2077 i to był chyba najbardziej babciowy pościg samochodowy jaki widziałem kiedykolwiek w grze. W klubach brakuje ludzi. Dużo ludzi. Grafika i scenariusz wyglądają nieźle. Podobno mają najwięcej kobiet w branży ale niech zatrudnią jakiegoś faceta do ogarnięcia dynamiki, bo najwyraźniej mają problem z percepcją prędkości xd
  • 7
@Intellectually_superior: @Barto_: Wy tak serio? Gra nie jest idealna, a taka jazda samochodem raczej nie jest jej szczególnie mocnym elementem, ale teraz każda krytyka będzie zrzucana na to, że komuś się tęcza nie podobała? IMHO @Endrius: ma rację, przynajmniej dopóki V się nie wychylił to miało się odczucie jakieś ślamazarności samochodu, potem też jakiegoś szału nie było, ale już ujdzie.
Może pojechałem za mocno z tym żartem o babskim zespole (piękna oprawa graficzna to zapewne zasługa różowych, także, to nie jest do końca tak, że jadę tylko po negatywnych stereotypach ;) ) ale mam nadzieję, że ktoś z cdp red to czyta i poprawiają takie właśnie drobne ale istotne detale, które totalnie rujnują klimat w moim odczuciu.