Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw co by się w kraju działo, gdyby konon wystartował w wyborach i zdobył te 7-10 %( ͡° ͜ʖ ͡°)
Andrzej Duda leciałby pod pałac prezydencki w starosielcach na klęczkach, obiecując wszystko co by konon tylko zażądał. Aż zrobiłby loda dla niego ogółem. A tvp by przedstawiła warmiaina jako starego solidarnościowego bojownika o wolność i demokracje, przyjaciela kaczorów, i obiecując poprawę losu takiego bohatera.
Jako ze konon zmienny jest, następnego dnia przyjąłby trzaskowskiego i tak na zmianę wyciągając prezenty, hajsy i obietnice( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dzien przed wyborami stwierdziłby ze obaj kandydaci go okradli z jego dóbr i idzie do posterunek trójkę zgłosić ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #tvpis #wybory #patostreamy
  • 6
@piSSowiec39: Nie ma znaczenia kto startuje( ͡° ͜ʖ ͡°), ważne kto go wystawia, bo ludzie zazwyczaj glosują na partie kandydata, a nie na samego kandydata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby wystawił go pis, i tworzył jego obraz w tvp, mimo tego ze jest chorym mitomanem dostałby conamniej te 35 %. W przyapdku gdyby to byłą konfederacja dostałby głosy elektoratu konfederacji+ tych bo by
o by się w kraju działo, gdyby konon wystartował w wyborach i zdobył te 7-10 %( ͡° ͜ʖ ͡°)

Andrzej Duda leciałby pod pałac prezydencki w starosielcach na klęczkach, obiecując wszystko co by konon tylko zażądał. Aż zrobiłby loda dla niego ogółem. A tvp by przedstawiła warmiaina jako starego solidarnościowego bojownika o wolność i demokracje, przyjaciela kaczorów, i obiecując poprawę losu takiego bohatera.


@sindram: Nie zapominajmy o