Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele, na kogo głosować #konfederacja? Duda mnie oszukał i nie chcę go już (nie podniósł kwoty wolnej od podatku, zamknął mi biedronke w niedziele i zablokował hazard w necie, rozdaje moje pieniądze). Z drugiej strony nie chcę żeby mi obrzydzano życie ideologią lgbt i żeby ściągać tutaj jakiś dziwnych ludzi z egzotycznych krajów. Co robić?!
#wybory #4konserwy #neuropa
Pobierz evilonep - Ja pierdziele, na kogo głosować #konfederacja? Duda mnie oszukał i nie chc...
źródło: comment_1593459984od9CPmiVc9DLR3BnpJOvx9.gif

No co?

  • DUDA 10.6% (48)
  • TRZASKOWSKI 72.9% (331)
  • NIE IŚĆ 7.9% (36)
  • ODDAĆ NIEWAŻNY GŁOS 8.6% (39)

Oddanych głosów: 454

  • 28
@evilonep: Powiem to, bo widzę niektórzy mają gwóźdź wbity w mózg.
Zrozumcie to wreszcie, że Prezydent bez wsparcia rządu nie ma żadnych kompetencji w kontekście zmian. On może jedynie zadbać, żeby nic się nie zmieniło, vetując ustawy. Tak jak Bosak nie wprowadzi katotalibanu, Trzaskowski nic nie zrobi z lgbt, bo jedyne co mogą to być wrzodem na dupsku pisbolszewi. I teraz moi drodzy mając tą wiedzę, sami odpowiedzcie sobie, na kogo
@Schwarzenberger: ale zaraz pis bedzie albo sie #!$%@?ć, albo wymyślać milion plus dla każdego polaka i trzaskowski to #!$%@? i bedzie gadanie, że pis chciał oddać ludziom hajs, a trzaskowski się nie zgodził. Boję się haosu i tego, że nie przejdzie nawet rozsądna ustawa (oczywiście nie milion plus)
@evilonep: Prezydent sam nie ma zbytnio dużej władzy poza blokowaniem zapędów rządu, natomiast pakiet rząd+prezydent ma władze totalną. Zatem wybór jest prosty - głos na RT. LGBT LPG to temat zastępczy mający zniechęcić do Trzaskowskiego, nie staniemy się magicznie homo jak RT prezydentem.
@evilonep: NIGDY ALE TO NIGDY NIE ZAGLOSUJE NA KOGOS OD TUSKA I SOROSA!! Brzydze sie lewactwem. Juz lepiej wytrwac te 5 kolejne lat z duda, i wtedy probowac znowu.
Zadnego PO. Szkoda ze starszyzna nie dala nam znowu pola do wyboru, a mlodziez znowu dala dupy... Ale ja osobiscie DUDA
@evilonep: Smutne jest to że jakiś nastolatek ma myśli samobójcze i wstydzi się tego co czuje, bo rodzice wmówili mu że zachowania które może przejawiać są chorobą i należy je leczyć. I że nazywa się to ideologią. Dajcie ludziom wolność, bo będziemy żyć jak amisze. Seks po ślubie, tylko z jedną kobietą i zero kontaktu przez większość życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nowa_zielonka: ale to nie chodzi o to, że ktoś jest innej orientacji. Niech sobie będę. Mi chodzi o to obrzydzanie, o to, budowanie niechęci do takich osób. Przez te marsze, obrzydliwe transparenty, ruchy, ten głos modulowany przez pedałów. Dla mnie gej, a pedał to dwie różne osoby. Gej to normalny człowiek, żyje wśród nas, nie obnosi się z tym, zachowuje się normalnie. Mówi - jestem gejem. Ok, spoko, co mnie to
@nowa_zielonka: aaa - jeszcze jedno. Tak samo nie lubie marszy o walkę o rodzinę czy jak to tam sie nazywa. Przeciw pedałom. To mnie tak samo obrzydza. Jedyne z czym się zgodzę to to, że osoby o orientacji innej niż hetero nie powinny móc adoptować dzieci itd. Ale to jest oczywiste dla większości społeczeństwa.
@evilonep: w sensie ze co, jak wygra Trzaskowski to nagle wiecej bedzie takich osob w marszach? Z jakiej okazji niby? Mnie obrzydzaja wiele pisowskich twarzy, wiec staram sie unikac patrzenia na nie, sprobuj takiej techniki ;) a najlepiej to wylaczyc #tvpis
osoby o orientacji innej niż hetero nie powinny móc adoptować dzieci itd.


@evilonep: wybor jest niestety taki ze:
a) dzieci zostana adoptowane przez pare #homo
b) dzieci zgnija w bidulu.

Co jest lepsze dla dzieci Twoim zdaniem? Pytam z czystej ciekawosci poniewaz tu jest albo w jedna strone, albo w druga strone i nie ma nic po srodku.
@evilonep: We wszystkich środowiskach są skrajni ludzie od rafalali przez kibolów aż po Korwina. Zawsze się znajdzie parapet bez hamulców. A dlaczego taki gej, który jest normalnym wykształconym człowiekiem miałby nie móc adoptować dzieci? Lepsza jest Karyna i Seba bo są hetero? Mimo że będą przejawiać zachowania patologiczne przy dziecku?