Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hyatt: po czym się poznaje, że zostało Ci mało czasu. Jestem od Ciebie starsza. Wzbudziłeś we mnie troskę o pewność jutra ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hyatt: a co do prędkości lecącego czasu, to spotkałam się z opinią, że z wiekiem mamy wrażenie, że czas coraz szybciej leci, bo po prostu im człowiek jest młodszy, tym więcej doświadcza nowych rzeczy, robi coś po raz pierwszy, je coś nowego, wyjeżdża w obce miejsce, poznaje nowych ludzi, przeżywa ważne momenty, kończy szkoły, zalicza pewne etapy w życiu. A im jest się starszym, tym większa rutyna, zero nowości, zero zaskoczenia.
@dekonfitura: kurcze może masz rację z tym lockdownem właśnie, siedziałam,nie pracowałam,nic nie robiłam,
A nie powiem, było to moje marzenie, myślałam że nienawidzę pracy xD
To że tyle mi zostało to tak w przenosni, mam poczucie że po 30 po prostu wszyscy będą mieć rodziny, dzieci, ja nie czuję takiej potrzeby, chciałabym żyć tak jak teraz, a wiem że to się skończy :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@hyatt: "Człowiek poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze, następnie zaś poświęca pieniądze, by odzyskać zdrowie. Oprócz tego, jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W rezultacie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości; żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera, tak naprawdę nie żyjąc."