Wpis z mikrobloga

30.06.2020

Dzień dobry. Na pierwszy plan wysuwa się dziś wieczorne spotkanie Barcelony z Atletico. Atmosfera w Katalonii nieciekawa, wydaje się, że klub rozjeżdża się we wszystkich aspektach - finansowym, sportowym i organizacyjnym. I być może takie osądy mogą być jeszcze przedwczesne to wydaje mi się, że jeśli w porę się nie ogarną (brawa dla zarządu) to w perspektywie kilku najbliższych lat mogą zapomnieć o zdobywaniu trofeów. Co sądzicie o tym meczu i chaosie w Barcelonie?

1. LIGA
17:40 Warta Poznań - Chrobry Głogów (Polsat Sport) - wstęp od 17:30
20:40 GKS 1962 Jastrzębie - Stal Mielec (Polsat Sport Extra) - wstęp od 20:30


PREMIER LEAGUE
21:15 Brighton - Manchester United (Canal+ Sport, Canal+ 4K)

CHAMPIONSHIP
18:00 Millwall - Swansea (Eleven 3)

LA LIGA
19:30 Mallorca - Celta (Canal+ Sport 2)
19:30 Leganes - Sevilla (Eleven 1, 4)
22:00 FC BARCELONA - ATLETICO (Eleven 1)

SERIE A
19:30 Torino - Lazio (Eleven 2)
21:45 Genoa - Juventus (Eleven 2, 4)

///MAGAZYNY///
22:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)

///POZA POLSKĄ TV///

LIGA ROSYJSKA
19:30 CSKA - Spartak

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna

Wynik meczu Barcelona - Atletico

  • Wygra Barcelona 25.6% (103)
  • Remis 20.6% (83)
  • Wygra Atletico 53.8% (217)

Oddanych głosów: 403

  • 53
@antarhei:

Problem jest co do zasady głęboki, ale tak pobieżnie:

- Zła sytuacja finansowa, zarząd jest do dupy.
- Piłkarze oskarżają zarząd, że wykorzystał Covid do odgórnego obniżania pensji. Zgodzili się co prawda na czasowa obniżkę, ale kiedy prezes chciał z ich strony kolejnych to go olali.
- Starszyzna drużyny nie akceptuje Setiena i jego asystenta, zarzucając mu m.in. pewną naiwność taktyczną
- Niezadowolenie z wypychania Arthura z drużyny, generalnie kadra
@tomazzo69:

Jaki region? Andaluzja może? Raz byłem na wakacjach i by się chciało jeszcze, ale niestety nie za bardzo mam jak... :/

Jaki region to by nie był to i tak zazdro. Masz pomarańcze w ogródku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aut91: Marbella nie daleko malagi. Nie wiem czy jest co zazdroscic, klimat jesienia i zima fajny, ale teraz to jest #!$%@? masakra, pot z jajek leje sie strumieniami, ale jest plus, kilka minut do plazy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mozesz wpasc kiedys na pomarancze, sasiad ma :D