Wpis z mikrobloga

@Zborro przecież Konfederacja światopoglądowo ma zdecydowanie najbliżej do PiSu, to są nacjonaliści i katoliccy konserwatyści, dla nich najbardziej liczą się wartości i tradycje z ich religii, dla osoby religijnej przecież nie ma na świecie niczego ważniejszego niż zbawienie po śmierci, jeśli Konfederacja będzie się z kimkolwiek bratać to właśnie z PiSem, a skoro narodowi socjaliści coraz bardziej umacniają się w Konfie, zaś kuce tracą tam swoją siłę, to gospodarczo też będą powoli
@Zborro PiS zawsze się na nich wypnie i nigdy nie dopuści ich do władzy ale jak najbardziej może mamić i grać na emocjach, żeby dołączyli do wspólnej walki o normalność, Konfa może się stać ostatecznie satelitą ale na takich zasadach, że nie będą mieć niczego do gadania, Konfa zostanie opozycją i alternatywą tylko gdy Trzaskowski wygra, a w Polsce nie będzie jedynowładztwa
@maxwol może źle napisałem: chodzi mi o fragment w którym mówi że ma inteligentnych wyborców. To o emocjach to mój dopisek.

@Xtreme2007 Bosak też nie powiedział wpost że zlikwiduje 500 plus. Taki impas zaproponował PiS i podpisał Duda. Nadal nie widzę żeby propozycje Trzaskowskiego kosztowały 60 mld zł rocznie i 10 mld przez 5 lat dla tvp.
Dodatkowo uważam że PiS już szykuje hity rozdawnicze na kolejne wybory.