Wpis z mikrobloga

@niegwynebleid: W jakim silniku ? AKtualnie jeżdżę nowa A5 z 2.0 TFSI 252 HP i daje radę także myślałem o Q5 z tym samym silnikiem. Alfą podoba mi sie w środku ale z zewnątrz to tylko quadrofiglio a to nie ten budżet niestety :(
@superTIMOR: mam 280 kucy, silnik i skrzynia to bajka (choć spalanie na poziomie 11-12 ale nie oszczędzając)
W środku bardzo przyjemnie, z zewnątrz - do alf trzeba się przekonać, na pewno ładniejsze niż audi i dłużej pozostanie ładne niż x3 (bmw się podoba do momentu, aż wyjdzie następny model)
Ja mam jeszcze lakier trzywarstwowy, więc bardziej bordowy niż czerwony i dach panorama. Teraz są chyba też wersje black czy coś
@superTIMOR: cenowo oczywiście na plus
komfort - zależy kto co lubi
wszyscy zgadzają się, że to najlepiej prowadzący się suv, ale przez to (i koła na 20 calowych felgach) dziury i spowalniacze dosyć bolą
wyciszenia nie porównywałem - nie jest to mercedes, a lusterka są ogromne i to od nich głównie szumi. 140 to luz, 160-180 to słychać. Najlepiej samemu porównać jeśli ma się możliwość.
Co do wyposażenia to jest taki
@superTIMOR: Bez sensu pytanie, bo bez znajomosci silnikow i wersji wyposazenia, oceniamy sam wyglad,a to bardzo subiektywna rzecz. Zdecydowanie Volvo oceniam jako najladniejsze (podobnie jak poprzednik, raczej sie szybko nie zestarzeje) - ale silniki moim zdaniem slabe. X3 to klasyk - bardzo ladny, ale troche "ginie w tlumie" podobnie jak Q5. Jakbym miala wybiera z tej trojki to BMW X3, albo jak pisali poprzednicy, zastanowilabym sie nad Alfa Rome Stelvio -