Wpis z mikrobloga

#wyboryprezydenckie2020
W nawiązaniu do map z korelacja wykształcenia i poparcia dla Dudy.
Dlaczego w kraju, w którym każdy kto chce ma wyższe wykształcenie nie można zrobić tak żeby kandydat, który ma wykształcenie niższe od mgr miał punkty ujemne a ten który ma wykształcenie powyżej mgr miał dodatkowe punkty? Bosaki, holownie i czosnkowscy wreszcie by zrozumieli jak słabi w rzeczywistości są.
  • 10
  • Odpowiedz
@pokyw123: Mirek, obecnie wykształcenie wyższe jest #!$%@? warte. Pokazuje to przykład chociażby ludzi, którzy bez takiego wykształcenia rozwinęli zajebiście biznesy. Chcesz ich karać za to, że ludzie tak wybierają, a nie inaczej?
  • Odpowiedz
  • 1
@zly_wuj: No właśnie nie mam. Chyba nie zrozumiałeś co miałem na myśli. To jest propozycja odpowiedzi dla tych którzy chcą ludziom po podstawówce odebrać głos. Właśnie bronie tego artykułu
  • Odpowiedz
  • 1
@Tatiagla: @zly_wuj: Chyba nie zrozumiałeś co miałem na myśli. To jest propozycja odpowiedzi dla tych którzy chcą ludziom po podstawówce odebrać głos. Właśnie bronie tego żeby głos każdego liczył się tak samo. Dlatego pokazuje że jak ktoś chce zabierać głos gorzej wykształconym to niech zgodzi się na to że kandydat z niższym poziomem wykształcenia będzie miał gorszy start.
  • Odpowiedz
  • 0
@slozubn: jak prezydent jest z innej bajki niż rząd to źle bo wszystko blokuje jak z tej samej to źle bo wszystko podpisuje. Wolałbyś żeby wszystko wetował? Tak przynajmniej zmiany wchodzą szybko w życie. Co do ustawy zasadniczej to nie żyjesz w USA. W Polsce to nigdy tak nie dzialalalo. Jeśli chcesz się przekonać jak wygląda równość w polskim sądownictwie to idź pod wydział rodzinny i zobacz której kategorii człowiekiem dla
  • Odpowiedz