Wpis z mikrobloga

Jeżeli jesteś wyborcą Krzysztofa Bosaka i chcesz w drugiej turze zagłosować na Trzaskowskiego, zastanów się dobrze. Spójrz na "zaplecze" Trzaskowskiego na wykopie, zresztą nie tylko. Co wyprawiają i co głoszą ludzie z tęczowymi avatarami tutaj? No chyba nie muszę mówić kim ci ludzie są. Ja nie mówię, że macie iść głosować na Dudę, ale jeżeli chcecie wybrać Trzaskowskiego, lepiej zostańcie w domu. #wybory #konfederacja #bosak #4konserwy #neuropa #polityka
  • 13
Ja nie mówię, że macie iść głosować na Dudę, ale jeżeli chcecie wybrać Trzaskowskiego, lepiej zostańcie w domu.


Nie popieram PiS ale mam w dupie to, że od 5 lat plują na Konfederację i Bosaka, jawnie opluwają wyroki sądu dotyczące prostowania i przeprosin, wprowadzają social, ograniczają nasz ukochany wolny rynek (bo jak wiadomo gospodarka jest najważniejsza) i zagłosuję na Dudę albo wcale bo @Print_Screen mnie wyzywa na portalu ze śmiesznymi obrazkami i
@zdzislawspanialy:

Widziałeś ostatnie materiały TVP? Skala jest nieporównywalna, nawet jakby w internecie tych trolli było milion, to i tak robią mniej niż TVP. Poza tym co Trzaskowski na stanowisku prezydenta może wprowadzić? Nic, bo KO w sejmie nie jest w stanie stworzyć koalicji. Jedyne co może, to wetować ustawy, czego Duda na pewno nie będzie robić.

Zobacz jak teraz ludzie się zachowują, oglądanie przez następnych 5 lat takiej TVPowskiej propagandy na