Wpis z mikrobloga

Cześć, mieliście może taki problem jak mój?

Próbuję wziąć raty zero na allegro przez mbank (bo mam tam konto). Proces weryfikacji trwa około 24h, zakończony pomyślnie. Dostaję informację na maila i sms, że umowa czeka na zaakceptowania i w związku z tym mam wejść na swoje konto bankowe i w wiadomościach otworzyć dokument do zaakceptowania. Tutaj pojawia się problem, bo takiej wiadomości w ogóle nie ma, nie zależnie od przeglądarki z której się loguję. Aplikacja pokazała mi w powiadomieniach, że jest oczekująca wiadomość, jednak po wejściu w to powiadomienie, wyskoczyła informacja w stylu, że dana wiadomość nie istnieje.

Taką samą sytuację miałem miesiąc temu, ostatecznie po 3 dniach walki informatyków z ww. problemem, odpuściłem i poprosiłem o anulowanie wniosku. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że akceptacja przez tę wiadomość jest jedyną możliwością wzięcia rat zero. Support o ile uda się do niego dodzwonić jest przemiły ale niestety nie mogą zrobić więcej niż ponowne wysłanie wiadomości (które oczywiście nie działa) oraz zgłoszenie błędu do działu technicznego.
#mbank #allegro #ratyzero
  • 6
@ZespolmBanku: Tak jak pisałem wyżej, już się kontaktowałem z pomocą. Problem jest znany, bo podobno wczoraj przynajmniej 3 osoby dzwoniły z podobnym zagadnieniem. Dziś spróbuję jeszcze raz się dowiedzieć ale przypuszczam, że sytuacja zakończy się podobnie jak przy ostatniej próbie, która miała miejsce miesiąc temu - czyli anulowaniem przeze mnie wniosku o raty.