Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jeśli ten wpis będzie miał 50 plusów, to zaczynam szukać dziewczyny na wykopie, a sam zrobię #pokazmorde i napiszę parę słów o sobie.

  Ktoś pomyśli desperat. Może ma racje, ale pół roku temu przeprowadziłem się do #warszawa i w tym czasie zbyt wielu znajomych nie poznałem, a wśród nich nie ma dziewczyn w moim lub podobnym wieku.

  Nie mam gdzie poznać dziewczyny. Tak, próbowałem w ostatnich trzech tygodniach #badoo i #tinder. Spotkałem się nawet z trzema dziewczynami, lecz:

  Pierwsza się obraziła, bo gdy wspominała o złych chwilach, odpowiedziałem, że rozumiem ją co czuję, bo przeżywałem to samo, tłumacząc jak ja sobie z tym radziłem. Na co odparła "ale co mnie to" xD

  Druga pchała się do łóżka, robiąc to w pasywny sposób (jeśli was zainteresuje o co mi chodzi to mogę opisać), no ale odmowa ją zszokowała i też się obraziła z powodu "odrzucenia"

  A trzecia w spotkaniu na żywo odpowiadała tylko na pytania, a jej reakcją na jakiekolwiek anegdotki czy pewne śmieszki, było przewracanie oczami. Cały wieczór jakby za karę. Może zawiódł ją mój wygląd ¯\_(ツ)_/¯

  Także, zaczynam #mirekszukazony na wypoku.
  Już jedną wspaniałą mirabelke poznałem. Lecz w tym przypadku to ja dałem ciała po całości (╯︵╰,)

  #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • odpowiedzi (9)

 • odpowiedzi (9)