Wpis z mikrobloga

Razem to hipokryci tacy sami jak PIS. Tyle krzyczą populizmami o ultrawysokich podatkach dla najbogatszych, a sami koszą po 200k w kilka miesięcy za siedzenie w zarządzie partii. Gardzę tymi krętaczami.

https://www.wykop.pl/wpis/50448987/wiecie-ze-w-partii-razem-mozna-za-7-miesiecy-pracy/

#razem #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #neuropa #polityka
salamander-kwarcowy - Razem to hipokryci tacy sami jak PIS. Tyle krzyczą populizmami ...

źródło: comment_1593620671WDgmRRh5u6OfuCfbdGcQEZ.jpg

Pobierz
  • 27
@salamander-kwarcowy: Nie ma w tym nic nielegalnego, ani kasa nie trafiła do kieszeni działaczy. Razem finansowało kampanię za pomocą pieniędzy wpłaconych jako pensje zarządu, z jednorazowo wyższej pensji. Z powodu startu pod szyldem SLD nie mogło finansować kampanii z pieniędzy partii, ale prywatnych już tak. Posłowie Razem nie wzbogacili się w ten sposób, co widać w oświadczeniach majątkowych.
Wypominanie tego w sytuacji gdy PiS juma sobie miliony naszych publicznych pieniędzy ze
Wypominanie tego w sytuacji gdy PiS juma sobie miliony naszych publicznych pieniędzy ze spółek skarbu państwa i różnych Funduszy Sprawiedliwości i finansuje sobie z tego kampanie jest nie na miejscu.


@Tom_Ja: Inny dostęp do koryta, inny kaliber. Ale to generalnie dobre preludium tego jakby wyglądały (nie daj Boże) rządy tej partii.

Posłowie Razem nie wzbogacili się w ten sposób, co widać w oświadczeniach majątkowych.


@Tom_Ja: Przecież oświadczenia majątkowe składali za
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@salamander-kwarcowy: Nie ma w tym nic nielegalnego, ani kasa nie trafiła do kieszeni działaczy. Razem finansowało kampanię za pomocą pieniędzy wpłaconych jako pensje zarządu, z jednorazowo wyższej pensji. Z powodu startu pod szyldem SLD nie mogło finansować kampanii z pieniędzy partii, ale prywatnych już tak.

@Tom_Ja: czekaj czy ja dobrze rozumiem. Nie mogli legalnie użyć pieniędzy z konta A na pewien planowany cel, w związku z tym wypłacili je na
@salamander-kwarcowy: ***** pis

złodzieje, tak, mnie okradli bo pracuję dużo. Brutto zarabiam tyle że o ja perdolę a muszę pić kasztefiksa i jeść żarcie z biedry a karakan za miesiąc rozsiewania kłamstw i rozdawania moich pieniędzy dostaje więcej niż niejeden ciężko pracujący w rok
Wypominanie tego w sytuacji gdy PiS juma sobie miliony naszych publicznych pieniędzy ze spółek skarbu państwa i różnych Funduszy Sprawiedliwości i finansuje sobie z tego kampanie jest nie na miejscu.


@Tom_Ja: A u was murzynów biją!
Posłowie Razem zarabiają 3-krotność minimalnej, jak zapowiadali, a resztę oddają na cele społeczne. Mogli zrobić te przelewy przez słupy - ale czy o to w polityce chodzi?


@Tom_Ja: przecież JEŚLI to prawda to ta posłanka jest właśnie definicją słupa. Piszę JEŚLI bo jak tak jest to niech pokaże potwierdzenia przelewów na kampanię.

Poza tym ktoś już wcześniej pisał, że są limity wydatków na kampanię dla jednej osoby i te 200k zdecydowanie