Wpis z mikrobloga

@yuim: dobra, może z tym błaganiem przesadziłem, ale widać dużo postów w którym starają się mocno przekonać, żeby prawactwo głosujące na Bosaka zagłosowało na kandydata PO.

Nawet jeżeli używają przy tym całkiem sensownych argumentów, to i tak 5 lat temu bym w coś takiego nie uwierzył. xd
@maciorqa:

żeby prawactwo głosujące na Bosaka zagłosowało na kandydata PO.


Żeby prawactwo zagłosowało przeciwko Dudzie, nikt tutaj się nie sili na udawadnianie, że Trzaskowski to jakiś super kandydat dla prawaka.

To jest kuriozalne, że samozwańczej elicie intelektualnej wśród polskich wyborców trzeba tłumaczyć, że następna kadencja Dudy oznacza zacementowanie autorytaryzmu w Polsce i wybory w 2023 mogą być tak skonstruowane że nie będzie się ich dało wygrać. Jeszcze gorsze jest to, że
@maciorqa: Też bym nie pomyślał. Wiesz, jakby mi ktoś powiedział w 2015 o tym, że będziemy się wprost staczać w autorytaryzm i że władza zrobi to co PiS, to uznałbym go za skrajnego pesymistę. Przecież w 2014 Kraśko powiedział, że demokracja to „głosowanie na PO, PIS, SLD albo PSL” i było to grillowane na wykopie przez wiele tygodni jako potężna manipulacja dziennikarska, bo nie wymienił JKM. Dziś o takiej wypowiedzi nikt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciorqa: Ja bym się nie zdziwił. Pięć lat temu w pierwszej turze głosowałem na Korwina a w drugiej na Bronka. Oczywiście z perspektywy czasu nie żałuję xD