Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki nie sądziłam że kiedyś pod flagą mirko wyznań dodam wpis ale chyba chętnie poznam waszą opinię na ten temat. Do rzeczy.
Jestem z niebieskim którego kocham z wzajemnością. Żyjemy sobie spokojnie razem, każdy ma swój zawód, pasje w większości się pokrywają, te same poglądy polityczne, te same ulubione jedzenie itd ale jest jeden problem, tak Ten problem.
Lubię seks, uważam że jest potrzebny w związku, zbliża, pojednuje czy po prostu sprawia przyjemność i zaspokaja ale niestety mój partner tego ze mną nie lubi robić. Od razu zaznaczę ze nie jestem żadnym kaszalotem, nie ważę sto kilo czy nie jestem w jakiś sposób upośledzona na ciele co by mogło go odpychać (172, 65 kg, duży biust)
Powtarza że nie ma potrzeby, że mnie kocha ale go nie podniecam. Czy to jest normalne? Weźcie coś mądrego napiszcie :/

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efcc2b915d9fcf7250f026d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli dla ciebie ważny jest seks, a dla niego nie to niestety macie problem i to duży. Na tyle duży, że to co was łączy teraz przestanie być istotne w przyszłości bo zostanie niedopasowanie seksualne. I tylko to się będzie liczyć + frustracja, żale, kłótnie i może zdrada. Sorry ale nie widzę dla was żadnej przyszłości.