Wpis z mikrobloga

Trafiłem akurat na W Tyle Wizji w #tvpis, gdzie Ziemkiewicz z jakąś kobietą, dworują sobie z tego całego #blacklivesmatter, tych oskarżeń o rasizm, lecą żarciki, aluzyjki, o czarno-białych szachach, o czarnej polewce, o czarnej kawie. itd, itp.
I tam na dole wklejane są cytaty z jakiegoś czatu widzów chyba na żywo. I tam podobne tekściki, aluzje, ukryte żarciki. Gierki słowne. I jest tak swojsko, rubasznie, sami swoi, wyluzowana atmosfera, atmosferka. Fajnie jest tak.
Wygląda to, jakby prowadzący był wykopkiem bywalcem tagu #bekazlewactwa, i czatujący tam też byli stąd.
I dzieje się to w państwowej telewizji publicznej, dużego europejskiego kraju. I nikt nie widzi nic niestosownego, nieetycznego w takich zachowaniach w programie na żywo.

Tak że #4konserwy śmiało, dołączajcie tam, żartujcie, heheszkujcie, może tam memeski też można podsyłać z klimatu. Odnajdziecie się na antenie #tvpis bez problemu

@tvp_info, @TYG0DNIK, macie przyzwolenie z góry na takie żenujące ordynarne zachowania, prawda?

#bekazprawakow #rasizm #ziemkiewicz
  • 11
@makseo: ja też tego nie oglądam.
Przechodziłem kanały w górę na nc+, i trafiłem akurat na ten moment o rasizmie, i odruchowo stwierdziłem "O, włączyłem Wykop"