Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gute Nacht

Zawsze mnie bawi i często mi się pojawia uśmiech politowania, kiedy to "normiki" mają narrację według której przedstawiciele takiego nurtu jak mizoginia, są tak naprawdę podskórnymi seksualnymi frustratami i oni tak naprawdę by chcieli mieć jakiekolwiek kontakty z podludziem xD.

Otóż nie, taki wylew pierwotnych hormonów i skrystalizowany konformizm jakie występują w waszych sferach "normiki", nie obejmuję ludzi którzy rozumieją, zakulisowo, prawdziwą naturę kobiet i ich emocjonalne pospólstwo. A zwłaszcza mowa o społeczności konsekwentnej i lubiącej się obiektywizmie oraz w racjonalnym myśleniu.Do takiej grupy trudno was jakkolwiek przypisać, ludzie którzy potrafią bronić i elitaryzować bo "jest kobietą", naprawdę dla was nadrzędnymi rzeczami są jakieś części budowy ciała ? To jest dla was kierunek dlaczego się tak zachowujecie? Przecież widać jasno i wyraźnie, jaką mentalność i roszczeniowe wartości ma ta płeć.Taka postawa przypomina nakładanie na siebie sznur.

Jeżeli naprawdę niezmiernie lubicie dawać folgę swoim pierwotnym instynktom i namiętnościom seksualnym, to nie przypisujcie swojej niedojrzałości i głupoty emocjonalnej, grupie która potrafi takie procedery zahamować i się nim przeciwstawić. Nadmienię tutaj ,że na pewno nie można do tutaj zaliczyć większości ludzi spod tagu #przegryw, bo tak naprawdę mają narrację taką samą jak wy, w sprawach dotyczących starania się o względy podludzi.Wy przegrywy się niczym nie różnicie na tej płaszczyźnie, harmonijność z normikami na temat kokietowania do podludzi jest aż nadto widoczna i po prostu żałosna. Jesteście całkowicie zależni emocjonalnie od innych ludzi, mimo iż nimi gardzicie albo macie do nich awersje, owocna i długotrwała będzie taka retoryka dla waszej psychiki xd.

#przegryw #mizoginia #logikapodludzi #bekazprzegrywow #hatfunakobiety

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efd28fe15d9fcf7250f0359
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: jak zwykle to samo xD
Wypowiedź z cyklu - patrzcie na mnie jak z moim 200 IQ rozumiem kobiety. Jestem taki mądry, że po rozmowie z kilkoma różowymi w przedszkolu stwierdziłem, że nic z nich nie wyrośnie i wszystkie kobiety to c00rvy.

Nie wiem czy rozmawiałeś z kimś poza internetem, ale wcale nie trzeba się jakoś specjalnie starać. Jak jesteś normalny i druga osoba jest normalna to nikt nie musi
MiłosnyPiwniczak: Bylem 3 lata z kobieta, ktora nawet w najgorszym kryzysie nie powiedziala dla jaj, ze faceci to świnie albo ze faceci super albo ze kobiety jakieś yam. Po prostu nie miala w glowie takich tokow myslenia, nie kategoryzowala wg plci, nikt jej tego nigdy nie nauczył, ba, nawet udalo sie jej wyplenic z mojej glowy takie myślenie.

Zaakceptował: sokytsinolop
OP: Ares:

@Annaroth: Tak sobie usprawiedliwiaj swoją całkowita niedole w tych sprawach, za to ty masz wylewnego hormoniaka zamiast mózgu co ci bębni co masz robić, na płaszczyźnie seksualnej, niezależnie czy to rozsądne czy nie. Nigdy bym sobie nie pozwolił na taką błazenadę, aby w jakkolwiek i kiedykolwiek mieć styczność z tym podludziem, więc po co o tym nadmieniasz.Jak lubisz mieć sztylet koło gardła to proszę.Nie każdy jest na