Wpis z mikrobloga

@Losowylogin1234:
Testowałem:
Jbl 110bt - dobrze grają, w kasku hjc nie mam problemów z uwieraniem gdyż wchodzą idealnie do ucha. POLECAM
Sony c300 - moim zdaniem lepsze niż jbl 110bt. Bateria trzyma 8 godzin. POLECAM
intercom: https://fr.aliexpress.com/item/32891788089.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d6fONoN kupiłem ten intercom. Jakość dźwięku jest słaba oraz głośność jest nie wystarczająca - tak do 90 słychać w miarę potem już niestety problem. Leżą w szafie. Jakbyś się na nie zdecydował to mogę Ci
@cichy92: głośność słaba? mam ten interkom i głośność jest bardzo dobra, może przeoczyłeś coś, musisz ustawić max głośność w smartfonie oraz osobno max głośność w interkomie, czyli polecam włączyć na fonie jakąś muzykę i podgłośnić w interkomie na max i na fonie również, dopiero wtedy masz bardzo głośny interkom i bez stoperów to jest zdecydowanie za głośno, a w stoperach dobrze słychać wszystko przy prędkości np. 100 km/h.
Może po prostu
@Losowylogin1234: ja używam huawei am61, używałem ich też na siłowni, super leżą, bateria starczy ze spokojem na cały dzień jazdy, nie "gniotą" uszów i mają dość dobrą jakość dzwięku + bardzo fajnie wyciszają jak cię muzyka znudzi i jedziesz na wyłączonej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hamza: Miałem wszystko na full. Może mój kask po prostu jest zbyt głośny. Czytałem, że HJC generalnie są głośne. No i tak jak mówisz powyżej 100km/h już bardzo ciężko było cokolwiek słyszeć. W słuchawkach dousznych przy wyższych prędkościach nadal słychać.
W przyszłym roku mam zamiar zmienić kask więc wtedy wypróbuje jeszcze raz ten interkom.

Szerokości! :)
@cichy92: ja mam cholernie głośny kask, wątpię by istniał głośniejszy, nie wiem przy ilu idzie coś słyszeć, ale przy 100 to bardzo dobrze słychać więc może do 120 się nada max