Wpis z mikrobloga

Według sondażu IBRIS na Dudę chce zagłosować 67% wyborców Konfederacji:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wybory-prezydenckie-najnowszy-sondaz-ibris-dla-onetu-andrzej-duda-wygrywa/ch34q01
W sumie to nawet mnie to nie dziwi ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu elgiebete i inne tematy zastępcze są dla nich ważniejsze od gospodarki :D

#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #bekazkonfederacji #bekazkorwina #neuropa
Pobierz Klimbert - Według sondażu IBRIS na Dudę chce zagłosować 67% wyborców Konfederacji:
h...
źródło: comment_1593688299WGIs93whhNbKWTizsbF3eJ.jpg
  • 24
W końcu elgiebete i inne tematy zastępcze są dla nich ważniejsze od gospodarki :D


@Klimbert: Czyli lepiej zagłosować na PO, żeby mieć zarówno elgiebete i inne tematy zastępcze, jak i tak samo prowadzoną gospodarkę. PO i PiS ma podobną politykę dotyczącą gospodarki. Różnią ich jedynie kwestie światopoglądowe.
@Klimbert:

W końcu elgiebete i inne tematy zastępcze są dla nich ważniejsze od gospodarki :D


Czaskowski i ratowanie gospodarki XDDDDDDDD

Jak pis będzie wprowadzać kolejne socjale i podwyższanie podatków to on ze smakiem wszystko podpisze a Duda to przynajmniej się nie cieszył jak podpisywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedyne ci może zawetować to jakieś wałki sądownicze i konstytucyjne.
@Adix: gospodarczo bardzo różnię się od PiSu, jestem m.in. przeciwko socjalnemu rozdawnictwu, za handlem w niedzielę oraz za wyższą kwotą wolną od podatku. Tylko nie bardzo wiem, że zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Klimbert: Szanowny Pan Prezydent Warszawy niejaki Rafał z Trzaskowskich, opowiedział się za dalszym rozdawnictwem, utrzymaniem wieku emerytalnego i dorzuci jeszcze swój socjal. Pozdrawiam cieplutko.