Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Podsumowanie czerwca by POCIONGOWY

Jako, że ja dopiero zaczynam pracę to miałem czas, żeby pomajsterkować przy komputrze i zrobić dla Was wykres.
Czerwiec w porównaniu do Maja widocznie lepszy chociaż to tylko 80% etatu około. Lepszy ze względu na powrót jazd za pomocnika, ze względu na jazdy szkoleniowe, które faktycznie były i na coraz więcej pracy.

Lipiec, gdyby nie urlop, malował by się w jasnych barwach i było by nie najgorzej. Jednak kiedyś trzeba zrobić sobie odpoczynek... co prawda miał być to urlop specjalnie pod #polandrock ale no nie wyszło, więc #chorwacja wpadła. Już się nie mogę doczekać. ()

CZERWIEC
Czas służb łacznie: 123h 24min
Czas jazdy łącznie: 61h 52min
Kilometry łącznie: 5129km
Resztę macie rozbie na wykresie.

A dziś niespodziewany kierunek.... Gdynia ( ͠° ͟ل͜ ͡°) pierwsza jazda typowo na północ kraju, ciekawe jak będzie. Ale najbardziej nie mogę doczekać się wizyty w #bydgoszcz i posłuchania śpiewanych zapowiedzi stacyjnych xDDD (tak to zapamiętałem)

Więc dziś\/
45102/3 ARTUS szkolenie
15:30 Poznań Główny - Gdynia Główna 20:12
54072/3 / 421 ROZEWIE szkolenie
21:17 Gdynia Główna - Poznań Główny 01:45

#atencyjnymaszynista #100twarzykolejarzy #pkp #intercity #kolej #pociagi #podroze #poznan #gdynia #statystyka
Pociongowy - Podsumowanie czerwca by POCIONGOWY

Jako, że ja dopiero zaczynam pracę t...

źródło: comment_1593693077uP8swVFdyJ57cdx4DGZnI2.jpg

Pobierz
  • 10
@Pociongowy: #!$%@? mac ale na #!$%@? tagujesz te wszystkei miasta, ja jestem z poznania i wchodze na tag poznan zeby patrzec na rzeczy zwiazane z poznaniem, a nie na jakies twoje gowno

czemu wy ludzie #!$%@? nie rozumiecie ze hasztagi na wykopie to nie jest #!$%@? oznaczanie fanpejdzu na facebooku??
@Pociongowy: bo mnie irytuje idiotyzm ludzi, wchodze na poznan a najpierw widze jakis #!$%@? samolot a potem jakis wykres o pociongach, ale fakt jak sie nei da ludzi wyedukowac jak sie z internetu poprawnie korzysta to musze sobie samemu radzic