Wpis z mikrobloga

Solorz to niezależny gracz. Nigdy też nie zrobi ze swojej TV propagandówki. Polsat jest lekko przychylny PiS, nic więcej.


@Thorkill: No nie wiem. Ja zgadzam się z tym kolesiem poniżej, doktorem prawa UJ i on mówi, że jednak media powinny patrzeć władzy na ręce, a nie być przez nie kontrolowane czy być im "lekko przychylne"
Pobierz
źródło: comment_1593701174rReXBFFXfRmPjAOBAGiZLx.jpg
@Nicolas_Bourbaki: No i miał Duda wtedy racje. Ja bardzo rzadko oglądam TV ale pamiętam w 2013 czy 2014 obejrzałem któregoś dnia trzy wydania wiadomości pod rząd. Wszystkie były pro PO (Polsat najmniej). Ale najbardziej mi utkwiło to że wszystkie wydania miały identyczny układ głównych newsów. Każde z wydań zaczynało się od tej samej sprawy, a potem przechodziło do kolejnych tych samych wydarzeń. Jedynie te humorystyczne michałkowe materiały były inne.
Obecnie coś
czyli niemal wyłącznie media narodowe i te pod kontrolą prorządowych biznesmenów jak Solorz.

OP pisze o jakiś mediach narodowych. A to bzdura. Solorz to niezależny gracz.


@Thorkill: ty umiesz czytać?
mieć scenariusz węgierski


@RegularJohnny: Umiem. Kwestia Solorza i jego TV nie ma nic wspólnego ze scenariuszem węgierskim, gdzie media prywatne są związane z ludzmi pośrednio lub wręcz bezpośrednio wywodzącymi się z Fidesz. U nas takim odpowiednikiem można nazwać są Sakiewicz albo Karnowscy.