Wpis z mikrobloga

Mirki, chce wyjechać za granicę do pracy, w sumie obóz pracy też może być. Pracodawcy w małopolsce to jakaś porażka. Mobbing to już chyba jest standard we wszystkich firmach.
Ma ktoś numer do jakiegoś pośrednika co się długo nie czeka?
Wysłałem kilka cv na stronie Europa Jobs ale bez odezwu.
Wbrew mojemu wyglądowi [zakola] fajny ze mnie chłoptaś. Jestem niekarany i grzeczny. Waże 105kg i pracy fizycznej się nie boje. Na poprzednie posty proszę nie patrzyć. Moderacja mnie zirytowała przeokrutnie

#praca
#emigracja
#holandia
#belgia
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MaszynaTrurla: szukamy jeszcze jednego do ekipy w pracy na sortowni paczek. Jest nas 6 I jeden odszedl. Praca za 15€/h.
Na poczatku bys musial jednak z agencyjnego przyjezdzac 120km w jedna strone ale jak uznamy ze jestes spoko to moj znajomy ma jeden pokoj na wynajem
Ej a powiedz mi jeszcze mistrzu jedną rzecz.

Mam umowę na okres próbny od 02.06.2020
Do 31.08.2020
To się liczy jako 3 miesiące czy jako więcej niż 2 tygodnie
Bo nie wiem czy mam 1 tydzień wypowiedzenia czy 2.

120km hmmm pomyśle, ale wątpie byśmy się spikneli. Jestem samotnikiem i takie życie lubie a nie mam też zamiaru zabiegać o czyjeś względy, bo choć jestem grzeczny to mówie to co myśle.

Hmmm
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@12345678901111: tak #!$%@? jedź prędko do @Tymariel: może Cię zaakceptują i dopuszczą do swojego elitarnego klanu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Dzwoń po agencjach co mają oferty w UK i żyj #!$%@? jak człowiek. Mach chyba ciągle szuka do magazynu w Sheffield. Nie trzeba mieć układów, dojeżdżać 120km, ani liczyć że u
Ej 10.34 euro brutto jako magazynier to dobre zarobki w holandii?
Gosc mi migał się od powiedzenia ile to jest netto. Więc wiem, że to jakieś skręty. No i mowi o jakiś 39% dochodowego. To wychodzi w takim razie 6 euro netto. Przecież to jakiś #!$%@? cyrk. Tyle to ja w PL mam, to na ciul mam jechac za granice.