Wpis z mikrobloga

Ważne pytanie. Mam:
1. regulator głośności w głośnikach
2. regulator systemowy z prawej na pulpicie
3. regulator głośności w odtwarzaczu, np. na YT

Jaka jest prawidłowa i najlepsza metoda na pogłaśnianie? Które regulatory ustawiacie na stałe? Pogłaśniacie na regulacji na serwisie gdzie słucha się muzyki czy raczej na głośnikach stacjonarnych?

#elektronika #muzyka #niebieskiepaski #pytanie #zainteresowania
  • 11
@slavoy: W systemie mam na maxa, na YT średnio na stałe a reguluje na głośniku, pokrętle na biurku. Czyli nic lepiej sie nie da zrobić?
Swoja drogą, taka technologia a nie da sie ustawiać bass ani nic kuźwa. Dla kogo robią te dźwięki?
@arinkao: osobiście ustawiam głośniki i przeglądarkę na maxa, a reguluje tylko głównym poziomem głośności, jak chce zrobić dyskotekę, to wystarczy podkręcić jeden wskaźnik, tak samo w drugą stronę
A tak na serio zmniejszanie głośności cyfrowe może zmniejszyć rozdzielczość b8tową sygnału


@olelek: dzis juz problem nie jest zauwazalny zbytnio, a op i tak nie ma pojecia ocb. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arinkao: To teraz wyobraź sobie sytuację że oglądasz YT (ustawienie gł. na YT około 30%) a w systemie masz na maksa i nagle #!$%@? się reklama (też na maksa).
Ja ustawiam tylko na systemie głośność, na YT na maksa albo na powiedzmy 80% aby można było strzałkami jeszcze doregulować w miarę potrzeb.