Wpis z mikrobloga

Mam od około pół roku problemy z oddychaniem, szczególnie po treningu. Ciężko się oddycha i świszczy przy oddychaniu. W opisie prześwietlenia RTG które zrobiłem kilka dni temu było napisane "Sylwetka serca i wielkich naczyń w normie wiekowej. Wskaźnik sercowo płucny w normie"
A dzisiaj lekarz rodzinny zakazał mi ćwiczyć na siłowni bo mówił że mam za dużo mięśni. Powiedział że przez ciężkie ćwiczenia i zażywanie kreatyny i białka (mówił że "niewiadomo co producenci tam dodają") mam przerost mięśnia sercowego.
Z tego co czytałem to moje objawy pasują też do astmy wysiłkowej, jednak lekarz mówi że to pewnie przerost mięśnia sercowego, a na RTG było napisane że w porządku. Nie dał mi skierowania do pulmonologa na spirometrię o które prosiłem tylko do kardiologa na badanie serca. Co sądzicie o tej sytuacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście nigdy nie brałem sterydów i nie mam jakoś strasznie dużo mięśni. Mam 21 lat, ważę 97kg przy wzroście 184cm i BF około 20% Zastanawiam się też czy po prostu nie pójść prywatnie bez skierowania do pulmonologa na spirometrię.
#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #zdrowie
  • 8
@Kasahara: to był lekarz rodzinny. Ogólnie to strasznie mnie #!$%@?ł za to że brałem suplementy i ćwiczyłem na siłowni. Mówił że powinienem jeździć lekko na rowerze trekkingowym bo kolarstwo to też za duży wysiłek dla serca