Wpis z mikrobloga

Fallout | Amazon zamawia serial na podstawie serii gier

Prime Video zamawia serial na podstawie serii gier postapokaliptycznych Fallout. Na pokładzie Jonathan Nolan oraz Lisa Joy.

https://upflix.pl/aktualnosci/fallout-amazon-zamawia-serial-na-podstawie-serii-gier-2020-07-02

#amazon #primevideo #upflix #fallout #jonathannolan #lisajoy

#upflixamazon <= tag do obserwowania/czarnolistowania
upflixpl - Fallout | Amazon zamawia serial na podstawie serii gier

Prime Video zam...

źródło: comment_15937135732Njpxj8DuSDh4AuCaxisOf.jpg

Pobierz
  • 11
@Pally Ach, weź, nigdy im nie wybaczę tego wypaczenia uniwersum. Spłaszczyli wszystko, ubili atmosferę. Nie twierdzę, że Fallouty od Bethesdy to złe gry, ale to złe Fallouty. Chyba, że mówimy już o takich wynaturzeniach jak 76 czy 4. To już totalne nieporozumienia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@upflixpl: Czytałem fanowskie książki w uniwersum fallout i zadziwiała mnie ich głębia względem gier które były raczej płaskie. No a potem się dowiedziałem jak wyglądały Fallout 1 i 2 xD

@upflixpl: Może być nieźle jeśli fabuła zacznie się przed wojną, aneksja Kanady, Enklawa i platforma wiertnicza, Mariposa, FEV i narodziny bractwa, obóz Mała Jangcy, Wielka Góra, Vault Tec. A jeśli fabuła zacznie się od czasów powojennych to straszna lipa, ciężko będzie wytłumaczyć widzowi który nic nie wie o serii fallout skąd wzięli się mutanci, szpony śmierci, Chińczycy w Waszyngtonie, do czego służyły krypty i wiele innych zagadnień.
@NCR_CraigBoone: Zależy jaki chcą serial ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jakieś komediowe gówno to na pewno takich scen nie będzie. Podejrzewam, że akcja będzie działa się 100-200 lat po wojnie a głównym bohaterem będzie gwałciciel, narkoman, morderca i alkoholik z jakiegoś gangu a w rolę "złych" wcieli się RNK albo Bractwo xD