Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mam 13/10000 udzialow w nieruchomosci ktore sa warte 44,37zł wiec smialo od dzis mozecie mowic na mnie pan zarobas, inwestor, deweloper, ewentualnie magnat. Pozdrawiam.
  #chwalesie #nieruchomosci #deweloperka #inwestycje

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  No to się pochwalę, że już nie jestem (aż takim) ulańcem jak rok temu. Ale nadal od cholery do roboty, wiem. No i zakolakiem i tak już zostanę, co zrobię? ;-) Mordy nie zakrywam, bo czasami wrzucam tutaj swoje jutuby - również z mordą, więc whatever.

  Kwiecień 2021 - 110kg. Dziś - 88kg.

  - 14 miesiecy z obciętymi kaloriami. Konkretnie - od kwietnia do stycznia zmniejszenie kalorii do plus-minus 1700/dzień.

  - Od końcówki stycznia doszła siłownia. Planowo 3x tygodniowo, ale niestety kamień nerkowy sprawił, że 2 miesiące (kwiecień i maj) ćwiczeń mi spadły całkowicie. Kamyka już nie ma - więc na końcówce maja nastąpił powrót na siłownię.

  - Od tego tygodnia dokładam jeszcze 2x bieganie ok. 5 km.

  Trzeba się jeszcze mimo wszystko brzucha pozbyć, bo to najbardziej uparty skurwiel, chciaż już duużo mniejszy. Ale miło, że nie ma już drugiego podbródka ;-) Teraz, jak już zdrowie pozwala - czas coś z tego gówna ulepić. Nie zmienia to jednej rzeczy - od cholery radochy daje fakt, że można już koszulę założyć sobie bez siary, że się guziki opinają :-)

  #chudnijzwykopem #transformacja #dieta #silownia #zakola #pokazmorde
  pokaż całość

  odpowiedzi (83)

 • odpowiedzi (12)