Wpis z mikrobloga

@advert: @blinxdxb: @Krupier: https://www.quora.com/Whats-better-booking-directly-with-a-hotel-or-going-via-an-OTA-booking-site-Agregator-and-why

@blinxdxb: jak pisałem, sam widzisz że w Polsce tego nie da się porównać chyba.. za słaby mamy rynek

ale na świecie nie spotkałem, może poza Twoimi doświadczeniami żeby ktoś popierał OTA niż bezpośredni kontakt..

to mega dziwne

poza tym jak widziałeś w polskim google nie sposób znaleźć nawet bezpośredni kontakt do hoteli a żaden nie opowiadał na fb bezpośrednio
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nutka-instrumentalnews: to po co to polecasz i każesz mi się kontaktować bezpośrednio skoro to nie działa i jest droższe? Wybierz dowolny hotel na świecie, a również udowodnię Ci, że taniej będzie przez pośrednika zupełnie tak samo jak z lotami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nutka-instrumentalnews: aha i na nie mieszkam w Polsce a w zeszłym roku spokojnie 200 nocy spędziłem w hotelach w całej Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Ja nie znam nikogo kto by bezpośrednio bookowal, to się po prostu nie opłaca. Nie licząc zniżek samo to, że za darmo z 30 nocy dostałem w dowolnych hotelach na świecie tylko dlatego, że użyłem pośrednika już mówi samo za siebie.
@blinxdxb: widzisz to może dla tego.. zajmuje się OTA od paru lat, niestety żadne nie jest zarejstrowane w Polsce, tylko jedna jest na Węgrzech i ma filię w Wwie, dlatego nie sposób sprawdzić dokładnej ceny tu i teraz bez jej zapłaty
na tym to polega
nigdy nie dowiem się jaką cenę dają Tobie a jaką mi płacąc kartą na tym polega porozumienie oligopolu i są w tym naprawdę nieźli

Rok temu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nutka-instrumentalnews: ale przecież to ty ciągle mówisz ze lepiej bezpośrednio się kontaktować, zajmujesz się OTA a jednocześnie nic nie udowodniłeś.
Ja na hotels.com mam 40-50% zniżki od cen które wyświetlają a te już na starcie są tańsze niż te na stronach hoteli więc te twoje 15-20 to wciąż drożej niż pośrednik (według twojego wyliczenia to będzie wciąż 25-30% drożej nie licząc tego o czym napisze niżej, bo z tym to już
ponad 30 lat w branży.. OTA to kilkadziesiąt góra lat.. bez przesady, nigdy nie dowiemy się jaka jest prawdziwa cena minimalna bez marży dla OTA.. to podstawowa zasada rachunowości aby nie wiadomo była jaka jest marża..

20 procent ulgi bezpośredniej ale bez dalszej marży na OTA, pewnie wyjdzie ze wszystkim coś koło tego co Ty masz, plus minus jakieś dodatki

Na pewno dla hotelów warto inwestować w bezpośredni kontakt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nutka-instrumentalnews: kiedy w końcu pokażesz hotel gdzie jest taniej bezpośrednio niż przez pośrednika? Jedna noc z 14 na 15 października tak jak ja ci pokazałem. Nie sraj już kupa z ust tylko pokaż ten tańszy hotel. Póki co to na pewno warto Cię nie słuchać i kupować u pośredników.
@nutka-instrumentalnews: jesteś Polakiem? Jak tak to proszę sobie przypomnieć zasady używania języka polskiego.

A tak poza tym wytłumaczę Ci z frontu że, dzwonią do mnie takie barany i myślą że, coś taniej wyrwą niż na booking.com ale jest drożej, później grożą że, na booking zarezerwują, że dzwonią i chcą mieć taniej bo wydali na połączenie, booking daje 1 tys klientów rocznie a takich baranów jak ty jest 10, także zacznij się
@T1001: ile lat wynajmujesz? ja ponad 40 lat, wtedy nie było jeszcze bookingu, nie było internetu.. nie było baranów

popatrz sobie na zagraniczne opinie a nie tylko w polskim bagnie nie tylko o bookingu, który maksymalnie psuje rynek

już te wspomniane przez Kolegę wyżej hotels.com przynajmniej mają jakiś poziom a booking to chwast na rynku

pisałem, że we Francji ich ministerstwo turystyki wycofuje oferty z tego poratlu tworzą konkurencyjny dla nich