Wpis z mikrobloga

Witam z gorącego Singapuru!

Jako, że jest sezon na „POTĘŻNE” #rozdajo to i ja się dorzucę.
Dla moich braci Polaków, którzy utknęli w Polsce mam do rozdania dwa doładowania na Steama czy jakąkolwiek platfrome do wyboru o wartości 100zł. A oprócz tego dla jednej z tych osób przeleje równowartość jednego kultowego Singapore Slinga w Raffles Hotel (29 SGD=83zł) na Revoluta czy gdziekolwiek chcecie. Z tego co kojarze w Warszawskim Long Barze w Rafflesie Europejskim również moża takiego drineczka zamówić i jest nawet nieco tańszy.

Zamierzam świętować to, że w tej Polsce już nie muszę mieszkać i nie musze dokonywać wyboru między mniejszym złem a kompletną katastrofą.

Zasady:
-zielonki nie biorą udziału
-umysłowe lewactwo nie bierze udziału, chorągiewki bez poglądów również zakaz (tak tutaj mówie o wyborcach Trzaskowskiego, po wylosowaniu będę pobieżnie analizował aktywność Mirka na wykopie) – to nie jest konkurs dla lemingów i pelikanów, którzy łyknęli obraz wielkiej Polski PO
-plusujemy do rozpoczęcia ciszy wyborczej
-nie ważne kto wygra w wyborach i tak wylosuje osoby, bo mnie stać XD, a głosujcie sobie jak chcecie, bo to wy się bedziecię kisić w tym kraju, nie ja

Podsumowując
Jeden Miras 100zł
Drugi- łącznie 183zł

Zobaczymy ile plusów mogę kupić za pół godziny mojej pracy.

Powodzenia!

#wybory #polska #singapur
Pobierz invtraveler - Witam z gorącego Singapuru!

Jako, że jest sezon na „POTĘŻNE” #rozdaj...
źródło: comment_1593764792HJIRRHixFhiFdgbik2f28a.jpg
  • 16