Wpis z mikrobloga

@2mack: bo taka prawda, że robią za mało. Duda ma za sobą rząd, premiera, rozdawanie kasy, TVP. Trzaskowski by musiał iść na całość. Dodatkowo musiałby jakoś medialnie przebić się do osób co oglądają TVP, na to nie ma szans. Ja bym na miejscu jego sztabu zrobił debatę taką z prawdziwego zdarzenia. Kilku reporterów z różnych stacji, pytania ludzi itd. Obok Postawił duży TV. Gdy jest jakieś pytanie o obniżenie podatków w
Ja bym na miejscu jego sztabu zrobił debatę taką z prawdziwego zdarzenia. Kilku reporterów z różnych stacji, pytania ludzi itd.

@NickciN: A Duda na to: nie przyjdę
I cały misterny plan w dupę.

Albo Duda przychodzi, Trzaskowski próbuje coś z telewizorem i nadziewa się na proste: "Proszę pańśtwa, proszę zobaczyć jak dziś prowadzi się kampanię. Na co zagraniczne media pozwalają jednemu kandydatowi, byle tylko odwołać prawdziwie patriotycznego prezydenta. Posuwają się nawet
@venomik: to co to za problem pokazać pismo gdzie zostało wysłane zaproszeni dudzie. Napisane ze czas się dostosuje pod niego i pokazać odpowiedz dudy ze ma to w dupie??? To jak duda odmawia rozmowy to teraz trzaskowski nie może zrobić swojej debaty. Wystarczy to zrobić z głowa. Zrobić wielki szum medialny. Na początku programu powiedzieć czemu nie ma dudy, ze zaproszenia były, ze on się nie zgodził itd. Wtedy cześć osób
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2mack: Ile trwa kampania Trzaskowskiego? W ciągu tych kilku tygodniu zrównał się z Dudą w II turze. To słabo?

@asd23434asd: jakby żółtek wystartował jako kandydat PO to byłoby to samo xd
@majkkali: i co z tego ze chciał?? Rozumiesz ze ludzie w dupie maja kto spenial a kto nie. Ważne jest teraz co widza i słyszą. Skoro nie będzie debaty to dla typowego Kowalskiego = obaj nie chcieli. Taka prawda ze sztab trzaskowskiego to dno.
@majkkali: tak. Zrozum, że trzaskowski musi robić fikołki i kombinować. Duda to jedynie musiałby zmobilizować bardziej bezrobotnych i dziadków co też robi. Mówiąc, że nie ma wirusa. Że starsi mają pierwszeństwo w głosowaniu i trzask wszystko zabierze. To trzaskowski jest na przegranej pozycji i porządna debata z kartonowym Dudą byłaby dobrym pomysłem.