Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzikdzikdzik: @EvineX: uważam że to nie jest sprawiedliwe że Polonia głosuje zza granicy. Tak samo ty jak i że stanów. Powinniście nie mieć prawa głosu. Nie bierzecie czynnie udziału w życiu społecznym polski, nie płacicie tu podatków, nie ponosicie kosztów utrzymania państwa. Takie jest moje zdanie . Macie prawo sie z nim nie zgodzić.
@kacor87: To dalej jest mój kraj i jest potencjalna możliwość, że tam wrócę. I nie chcę wrócić do PISolandii. W pierwszej turze głosowałem na kandydata prawicy wolnościowej, teraz chyba nie zagłosuję bo wybór między Trzaskowskim a Dudą to nie wybór a skoro zdania są podzielone nie chcę by zwycięstwo zależało tak ode mnie.
Jeśli chodzi o polonię w USA to nie wiem czemu głosuje, trzeba by było ich spytać o powody.
@piotrmodski: @vin42: @kacor87: dobrze @dzikdzikdzik odppwiedzial, dodam jeszcze że to że ktoś nie mieszka w kraju, wcale nie oznacza że nie płaci w Polsce podatków, mówię tu o osobach które np. mieszkają za granicą i mają w Polsce firmy ale i na przykład o osobach które budują w Polsce domy z pieniędzy z pracy z granicą. A najprostszy pomysł to zwyczajnie osoby które przyjeżdzają raz na jakiś czas do