Wpis z mikrobloga

@Tymariel: @Veriael: Źle się wyraziłem. Tylko Zelda jest dobra, a ludzie grają w Mariusza z nostalgii, bo ja bym nawet tego za darmo nie pobierał. Już wolę gry na playa jak spidermany, god of wary, unchartedy, the last of usy itd. Już dawno skończyłem 12 lat.
@Marek1991: Mimo wszystko, "jeśli jakichś gier nie rozumiem, to są syfem" nie jest zbyt mądrym podejściem. Jeśli nie trollujesz (a z tego co obserwuję, to w temacie gier na Switcha nie szczędzisz klawiatury - jakiś osobisty uraz, vendetta?), no to nieźle ¯\_(ツ)_/¯
@Veriael: takie gry są zbyt dziecinne dla dorosłych graczy. W crasha bandicoota też nie gram, ale nowy Racket and Clank wygląda na niezłą rozwałkę. Ja to wole gry z fabułą, świetnymi postaciami, ciekawymi przerywnikami, dobrą mechaniką albo coś w stylu spidermana, gdzie sobie śmigam nie po mieście, ale nad miastem, klikam przyciski, robie combosy itd.
@Marek1991: Xenoblade Chronicles, wszystkie części - świetna fabuła, cudownie zarysowane postacie. Tales of Vesperia - bardzo dobry port, świetna fabuła, bardzo ciekawe postacie. Gry z serii Mario - jedyne już obok Donkey Konga przedstawicielki gatunku na wymarciu platformerów 2D. Fire Emblem: Three Houses bardzo dobra fabuła (a nawet parę oddzielnych), każda postać szczegółowo zarysowana. BOTW? Jeden z najbardziej uznanych otwartych światów jaki powstał. Wiedźmin 3? Jeden z najbardziej uznanych RPGów które
@Marek1991: Wiem, że jesteś fanboyem Playstation, zauważyłem. Wyobraź sobie jednak, że niektórzy chcą z konsolą podróżować i w międzyczasie grać. Krzyżyk na drogę w przypadku prosiaka. :) Switch ma wiele świetnych gier, których na PSie nie uświadczysz i vice versa.