Wpis z mikrobloga

@Ignac96: tylko po co te odkładanie na wagę po zeskanowaniu produktu, tylko powoduje to problem bo jak kupisz coś lekkiego to kasa zaraz marudzi ze nie odłożyłeś towaru. Najlepsze kasy bezobsługowe widziałem w auchan, żadnego ważenia, skanujesz i odkładasz na półkę pod kasą albo od razu do koszyka, znacznie szybsze rozwiązanie. Nie rozumiem po co te wagi tam, jakby ktoś chciał coś ukraść to przecież by tego nie skanował XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ausfahrt: Albo Tesco i scan&shop. Bierzesz skaner bezprzewodowy podpięty do karty Tesco (bez też można). Bierzesz produkty, skanujesz. Możesz wrzucić do koszyka albo do plecaka od razu. W kasie samoobsługowej skanujesz kartę Tesco, skanerem kod QR płacisz i wychodzisz
@Ignac96: Nie wiem jak w innych biedronkach ale w mojej bardzo często musi podejść pracownik, żeby coś tam odklikać, bo a to waga niepoprawna, a to alkohol masz, a to jeszcze jakieś inne powody, a nigdy żaden pracownik nie nadzoruje tych samoobsługowych kas, więc trzeba prosić kogoś na kasie, żeby podszedł na chwilę lub zawołał kogoś i w efekcie wcale nie jest szybciej niż w tradycyjnej kasie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gon70: wróciłem właśnie z biedry i tak samo kolejka przez cały sklep aż do lodówek, a 4 samoobsługowe wolne i cyk skanowanko i cyk płatność kartą i cyk zabierz artykuły, do widzenia.

@Ignac96: to ma sens jedynie gdy mam tak 4-5 lekkich rzeczy, nie ma w tym alkoholu ani niczego na promocji,

inaczej to tylko strata nerwów albo i czasu