Wpis z mikrobloga

#cod #warzone #callofduty
Posiada ktoś może gtx 1660 super i powie jak wygląda u niego płynność gry?
u mnie po zmianie z 1050ti na 1660 super to jest gorzej niż było, w miejscach jak hospital czy downtown grać się nie da bo fpsy spadają do 40 nawet na obojętnie jakim ustawieniu.
  • 23
@Poortland tzn format raczej nie jest potrzebny, odinstaluj i zainstaluj na nowo sterowniki do grafiki, bottleneck nie wiem, może być, bo procesor do najnowszych nie należy. Ja bym celował nawet w tańszego ryzena, bo grafika też nie jest nie wiadomo jak mocna, chyba, że masz kasę to luz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kroltomek: wątpie bo w menu mam nawet do 400, w grze też skacze to nie raz ponad 100 w pustych lokacjach. Sprawdziłem na większym i nowszym monitorze i efekt taki sam z fpsami.

Robię formata może coś to pomoże
@kroltomek: Nie kręciłem, nie mam włączone. Zaraz posprawdzam wydajność w benchmarkach i użycie cp/gpu w grach. Nie mam pojęcia co się dzieje że takie spadki fpsów, mi to wygląda bardziej na problem z cpu niż gpu. Niedługo sprawdzę jak warzone działa na 3600 z gtx 1060 super i wtedy będę miał porównanie bo że warzone z każdą aktualizacją gorzej chodzi to wiadomo nie od dziś
@Poortland może jakiś proces zabiera Ci procesor, u mnie też na czasie miałem przypadek z wirusem, że 100% procesora mi kradł. Też bym odrzucił gpu skoro płynnie multi działa na mniejszych mapach.