Wpis z mikrobloga

Jesteś zwolennikiem pana dudy tak? Przekonaj mnie.

Daj mi merytoryczny argument ze jak pan Kaczyński poza tym co ma: sejm, policja, prokuratura i za kilka miesięcy sady, będzie nadal posiadłal marionetkowego prezydenta to nie zrobi nam Białorusi, czy Rosji.

Czy wiedząc ze pan Kaczyński to ma, przekonaj mnie merytorycznie ze pan duda nie będzie marionetka w działaniach Kaczyńskiego mających na celu stworzenie reżimu totalitarnego bez opozycji i wolności słowa.

Jakie mechanizmy mogą go przed tym powstrzymać. Jakie mamy gwarancje ze nie będzie w stanie przerobić nas na reżim totalitarny.

#wybory #duda #duda2020 #trzaskowski #trzaskowski2020 #polityka
  • 30
Na prawdę jesteś niekumaty. Idziesz na wybory i głosujesz na Trzaskowskiego i odsuwasz Dudę i PIS od władzy. Albo zakładasz partię i wprowadzasz swoje zmiany (jeżeli ci pozwolą)
@SchrodingerCat a co teraz mamy za wybory? Przecież mamy demokrację, większość chce PiS, dlaczego tego nie możesz przyjąć? To PO chce zniszczyć demokrację, co chwilę wrzucając jakieś Grażynacore o drugiej turze hehehe, zabierz babci dowód hehehe, zagłuszając więce Dudy Jak elektorat Dudy ma zmienić zdanie? Przecież to co robia wyborcy Trzaskowskiego to jest dramat, dzieki nim Duda wygrywa
@matinho10: No mamy. Jeszcze. I jeszcze nikt tak perfidnie nie przejmował pełni władzy. Nikt nie ważył się podpisywać ustaw niezgodnych z konstytucja.
Nikt nie wymieniał i nie szykanował prokuratorów i sędziów.

Stad moje pytanie. Skoro pan Kaczyński może wywierać wpływ na prokuraturę, policję i sędziów. To jaka mam gwarancje ze sejm nie przyjmie ustawy ze np pan @SchrodingerCat ma zostać zamknięty w sztumie. A prezydent to podpisze, policja wykona i sad