Wpis z mikrobloga

Bronek zrobił z siebie debila w ostatnich tygodniach kampanii i był szeroko wyśmiewany, ale jednak odszedł z rigczem nie zostawiając za sobą tyle smrodu

Kto uważa, że koniec Bronisława Bula Komorowskiego był lepszy niż Dudy, niech plusuje, zobaczymy ilu nas jest

#wybory #przemyslenia #tvpis #polityka
m.....y - Bronek zrobił z siebie debila w ostatnich tygodniach kampanii i był szeroko...

źródło: comment_1593863587xuL47ngWHjjbmz80S2IjB6.jpg

Pobierz
  • 39
Bronek zrobił z siebie debila w ostatnich tygodniach kampanii i był szeroko wyśmiewany, ale jednak odszedł z rigczem nie zostawiając za sobą tyle smrodu


@mlyn-wodny: co zrobił?xD oboje - czy to Duda, Trzasko czy Bronek to marni gracze, prawda jest taka, że najlepszymi prezydentami III RP byli... komunistyczny generał oraz 0.7 chłodź się xD - i to nawet nie jest śmieszne jak się tak popatrzy.
@Student_AWAS: @mlyn-wodny: ja ogólnie nie pamiętam kadencji Kwaśniewskiego aka 0,7 chłódź się, bo byłem wtedy młody i zawsze mi się wydawało że to był jakiś śmieszny typek najgorszy prezydent XD ale ostatnio w wieczorze wyborczym oglądałem go w polsat i mówił bardzo mądre rzeczy zwięźle i na temat i na dodatek wyglądał na bardzo eleganckiego starszego Pana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odszedł z takim rigczem, że powynosił z kancelarii prezydenckiej niszczarki, żyrandole, kinkiety wszystkko co sie dało łącznie z ekspresem do kawy, na koniec przekazał wysokie premie pracownikom tak żeby wyczyścić budżet
@Positano1: Kwachu to był komuch, ale kształcony do rządzenia państwem, podobnie jak oleksy i miller. Oni na głowę bili całą drugą stronę magdalenki, do tego stopnia, że 10 lat po upadku komuny dostali 47% mandatów w sejmie, #!$%@?ą połowę, a obóz solidarności rozpadł się w pył. Ktoś pamięta krzaklewskiego, Łopuszańskiego, Słomkę? No właśnie.
Z solidarności zostały tylko cyniczne łajzy uprawiajace najtańszą politykę w celu utrzymania stolków. A miller choć komuch był