Wpis z mikrobloga

Tekst nie mój ale zgadzam się w 100%

Wolałbym nie musieć tego pisać.

Jestem zwolennikiem prawa osób homoseksualnych do zawierania ślubów na równi z osobami heteroseksualnymi. Jestem również zwolennikiem adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Nie widzę względem tego żadnych racjonalnych przeciwwskazań.

Uważam, że docelowo jest to coś co powinno być załatwione, ponieważ stanowi fundamentalne prawo człowieka. Zresztą znam osobiście pary homoseksualne, które i tak wychowują dzieci. Jakie są tego typu rodziny? Różne. Tak samo, jak w przypadku rodzin założonych przez pary heteroseksualne.

Natomiast nie rozumiem oburzenia lewicy na to, że Rafał Trzaskowski tego nie postuluje. Startuje on bowiem w konkurencji, która nazywa się wybory prezydenckie, w której to trzeba przekonać ponad 50% wyborców uczestniczących w II turze wyborów, do tego, aby oddali głos na niego, a nie innego kandydata.

Obecnie około 73,1% Polek i Polaków jest przeciwnych adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Uważam, że to źle, ale uważam również, że należy zaakceptować rzeczywistość taką, jaką ona jest.

Jeżeli liberałowie lub lewica chcą wdrożenia tego typu postulatów, to muszą do nich przekonać naród, a oburzanie się na to, że kandydat opozycji nie popełnia politycznego samobójstwa przed II turą jest moim zdaniem efektem nieskutecznej bezkompromisowości.

Rozumiem i doceniam postawę, kiedy nie chcemy godzić się na zło, ale uważam, że brak kompromisu de facto oznacza wybór większego zła.

#polityka #neuropa #4konserwy #wybory #antypis
Zozol356 - Tekst nie mój ale zgadzam się w 100%

Wolałbym nie musieć tego pisać.

Jes...

źródło: comment_1593873563Vb0TH5BTjSxaHqKKnGYio7.jpg

Pobierz
  • 5
@Poro6niec: Sam uważałem to za sodomię kiedyś ale jako że wychodzi coraz więcej badań to jednak uważam że dzieci będą miały lepiej w „rodzinie” niż w bidulu. Tylko trzeba poczekać aż to społeczeństwo zaakceptuje.