Wpis z mikrobloga

Wygrana Dudy w tych wyborach to będzie ogromny sukces ruskich trolli, które karmiły polską opinię społeczną fake newsami o hordach uchodźców gwałcących wszystko co się rusza, upadających Szwecjach i Francjach czy LGBT uczących brania z dupy do mordy w żłobkach. Węgrzy oddali władzę Orbanowi ze strachu przed gender, Polacy oddadzą Kaczyńskiemu władzę ze strachu przed "ideologią LGBT". Obydwa scenariusze oddalają te kraje od UE, osłabiając ich pozycję międzynarodową i pchając wprost w objęcia Mateczki Rasiji.

Jeśli taki scenariusz się ziści, to powiedzenie "Polak Węgier dwa bratanki" okaże się chyba najprawdziwszym jakie w życiu słyszałem. Dwa niedorozwinięte, prowincjonalne bratanki, które uważają, że każdy schodzi im z drogi, bo się ich boi, a w rzeczywistości po prostu śmierdzą.

#wybory #polityka #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazpisu
  • 7
@NaczelnyWoody: Pamiętam tę sraczkę na wykopie, kiedy kryzys migracyjny był w rozkwicie. Najlepsze, że wtedy byłem jednym z tych, którzy plusowali te rasistowskie wysrywy, łykałem bez zająknięcia cały wykopowy ściek. Ale po pewnym czasie coś we mnie pękło, to zabawne, bo dobrze ten moment pamiętam. Stężenia gówna i braku szacunku do drugiego człowieka na głównej było tak wielkie, że moje poglądy się przebiegunowały. Duża zasługa była w tym cumpli z #
@bacaa90: popularność PiSu i Dudy wynika w ogromnej części po prostu z tego, że Polaków sobie kupili. Większość wyborców prędzej powie ci że pieniążki w końcu dali i wcześniej to przez 20 lat nie jedli bo nie mieli za co a teraz mają. Tłuki jadowicie pieniące się o LGBT to mimo wszystko mała grupa wyborców.

Zagrywki ideologiczne są suplementem, i w kraju gdzie lewica miała bezprecedensowy sukces w wyborach parlamentarnych, który
@bacaa90 Rosja już wygrała. Polska jest podzielona na pół i nawet nie chodzi mi o te słynne "widać zabory". Konflikt jest tak głęboko że tylko utrata niepodległości albo Polski majdan nas uratuje. No chyba że faktycznie jakiś czasowy bunt wojskowych. Smutne ale ten kraj trzeba zaorac i zbudować na nowo.